На Донбасі в так званій «ДНР» вирішили перерахувати пенсіонерів

На Донбасі в так званій «ДНР» вирішили з 1 лютого перерахувати пенсіонерів, які проживають на окупованій території Донецької області.

Фото: dan-news.info

Про це повідомила так звана «депутат Народної Ради ДНР» Анастасія Селіванова на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, «верифікація всіх пенсіонерів» буде проходити з 1 лютого по 30 травня 2020 року.

Селіванова нагадала, що пенсія в «ДНР» виплачується тільки тим пенсіонерам, які зареєстровані та проживають на окупованій території.

«З 1-го лютого кожен пенсіонер повинен ОСОБИСТО прийти в пенсійний фонд і надати певний пакет документів (оригінал + копія)», – написала «депутат ДНР».

Вона також перерахувала, які документи необхідно надати пенсіонерам, щоб пройти «верифікацію»: «паспорт ДНР» або паспорт України (з «пропискою в ДНР»). При цьому якщо в українському паспорті стоїть прописка в інших областях України, або на території Донецької області, підконтрольній Україні, то необхідна ще «Адресна довідка». Працюючі пенсіонери повинні також надати копію трудової книжки, завірену відділом кадрів або керівником підприємства.

Також пенсіонери заповнять заяву, в якій необхідно вказати контактний номер телефону лише мобільного оператора «Фенікс», який працює на окупованій території.

Нагадаємо:

  • На окупованій частині Донбасу в терористичних «ДНР» і «ЛНР» пообіцяли підвищити зарплати і пенсії місцевим жителям: до 1 січня 2022 року їх розмір має піднятись до рівня Ростовської області РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine