Мирна хода з материкової України до Криму відбудеться 3 травня, сформований штаб акції – Чубаров

Новини
Фото: Facebook Рефат Чубаров

Ініційована Меджлісом кримськотатарського народу міжнародна ненасильницька акція «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» – мирна хода з материкової України до території окупованого Криму відбудеться 3 травня. Сформований штаб акції.

Про це повідомив у Facebook голова Меджлісу Рефат Чубаров.

Він зазначив, що 27 січня в офісі Меджлісу відбулося перше засідання учасників наради щодо формування складу та організації роботи Штабу з підготовки та проведення міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності».

В ході засідання учасники наради детально обговорили першочергові заходи, пов’язані з запланованою мирною акцією, і визначили відповідальних за їх виконання, обговорили структуру Штабу і його первісний склад, який буде оприлюднений трохи пізніше. При цьому, домовилися, що склад Штабу буде розширюватися введенням нових людей.

«Учасники наради визначили 3 травня 2020 року датою перетину учасниками міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» адміністративної лінії між Херсонською областю та тимчасово окупованим Кримом», – написав Чубаров.

Фото: Facebook Рефат Чубаров

Нагадаємо:

  • 6 грудня 2019 року Меджліс кримськотатарського народу виступив з ініціативою проведення мирної ненасильницької акції у вигляді пішої ходи «Марш гідності» з материкової частини України до тимчасово окупованого Росією Криму, щоб допомогти міжнародним організаціям активніше реалізовувати прийняті ними рішення щодо підтримки суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах.
  • За словами голови Меджлісу Рефата Чубарова, до участі в акції запросять акредитованих в Україні дипломатів та представників міжнародних організацій.