Ідея подачі води в окупований Крим є особистою думкою Арахамії – Андрій Єрмак

Новопризначений керівник Офісу президента України Андрій Єрмак вважає, що заява голови парламентської фракції «Слуга народу» Давида Арахамії про можливість подачі дніпровської води до окупованого Криму є особистою думкою Арахамії. 

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України Скріншот ОПУ

Про це Андрій Єрмак заявив під час свого першого  на новій посаді пресбрифінгу, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Єрмак сподівається найближчим часом обговорити з Давидом Арахамією сенс його заяви. 

«Що стосується заяви Давида Арахамії. Вчора був важкий день, я мав змогу тільки прочитати про це в інтернеті. Тому сьогодні я сподіваюсь, що побачу Давида (Арахамію – ред.), спитаю в нього, що він мав на увазі. Але я можу вам сказати, що вчора це була особиста думка Давида Арахамії», – сказав Андрій Єрмак.

Також керівник Офісу президента стверджує, що ніколи не обговорював з заступником керівника Адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком тему подачі дніпровської води до окупованого Криму. 

Нагадаємо:

  • 11 лютого 2020 року голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія назвав «достатнім компромісом» подачу дніпровської води до окупованого Росією Криму в обмін на поступки Росії у переговорах щодо Донбасу.
  • Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає неприпустимим відновлення подачі дніпровської води до окупованого Криму Північно-Кримським каналом, яка була припинена у 2014 році. 
  • 5 лютого 2020 року постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич заявив, що інформація про можливе відновлення водопостачання в окупований Крим не відповідає дійсності.
  • Після окупації Криму Україна в квітні 2014 року року припинила   подачу води на півострів з річки Дніпро через Північно-Кримський канал.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine