Відкрито провадження за фактом незаконного захоплення прикордонниками РФ українських рибалок на Азові

Головне управляння Нацполіції в АРК та Севастополі під процесуальним керівництвом прокуратури автономії відкрило кримінальне провадження за фактом незаконного захоплення в Азовському морі прикордонниками ФСБ РФ українського судна з чотирма рибалками на борту.

Фото: cr.npu.gov.ua

Про це повідомила прессекретар прокуратури АРК Катерина Діденко.

«Сьогодні, 15 лютого 2020 року, під процесуальним керівництвом прокуратури автономії ГУНП в АР Крим та м. Севастополя розпочато кримінальне провадження за статтями 146 (незаконное лишение свободы или похищение человека) та 278 (угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна) КК України за фактом незаконного захоплення «співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії» українського судна з чотирма особами на борту», – йдеться в повідомлення.

Слідством встановлено, додала вона, що окупаційні «правоохоронці» 15 лютого в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибаками на борту. Разом із судном їх відвезли до порту окупованої Керчі.

Капітан затриманого судна Фото: скріншот відео прес-служби «прикордонного управління ФСБ РФ по Республіці Крим»

Нагадаємо:

  • 15 лютого в західній частині Азовського моря співробітники «прикордонного управління ФСБ РФ по Республіці Крим» затримали маломірне судно з чотирма громадянами України на борту. Судно вийшло в море села Райнівка Приморського району Запорізької області. У «кримському прикордонного управління ФСБ РФ» стверджують, що українські рибалки займалися незаконним виловом камбали-калкана, не підкорялися вимогам прикордонників, намагались втекти і у них не було документів. «Кримський омбудсмен» Лариса Опанасюк повідомила, що поки команда судна затримана на 48 години до з’ясування обставин.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine