132 людини в Криму знаходяться під наглядом з підозрою на коронавірус

Новини

В окупованому Криму понад 130 осіб перебувають під наглядом у зв’язку з відвідуванням неблагополучних територій або контактів з потенційними носіями коронавіруса. Всіх спостерігають на дому.

Про це повідомили в прес-службі «управления Роспотребнадзора по Крыму и Севастополю».

«Здійснюється спостереження за станом здоров’я громадян, які відвідували неблагополучні по коронавирусной інфекції території і мали можливі контакти з хворими особами. За станом на 16 березня 2020 року за медичним спостереженням вдома залишаються 132 людини, їм проводяться лабораторні обстеження», – йдеться в повідомленні.

З метою запобігання поширенню коронавирусной інфекції на території Криму введено режим «підвищеної готовності».

Станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки, м. Київ – два та в Житомирській – один (один летальний).

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 140 повідомлень про підозру на COVID-19 (7 випадки – підтверджені лабораторно, 89 – негативні, коронавірусу немає, 44 – досліджується). З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

У світі було зареєстровано 182 406 випадки захворювання COVID-19, з них 79 433 осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 101 356 випадків у 150 країнах/територіях/регіонах.

  • 16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Пацієнтки ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами.
  • На початку березня в Україні зафіксований перший випадок захворювання коронавірусом. Він діагностований у жителя Чернівців, який повернувся з відпочинку в Італії. Чоловік відчув нездужання 28 лютого, зараження підтвердили в Міністерстві охорони здоров’я 2 березня.
  • 13 березня в Україні зафіксована перша смерть від коронавірусної інфекції COVID-2019. Померла 71-річна мешканка Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.
  • У Києві зафіксовано два випадки коронавірусу.