Ощадбанк: Переселенцям на час карантину не потрібно проходити ідентифікацію

Внутрішньо переміщеним особам (ВПО) на період карантину та ще місяць після його завершення не потрібно проходити ідентифікацію в «Ощадбанку», пенсії і соцвиплати безперешкодно надходять на рахунки, операції по картах не блокують.

Фото: facebook.com/pyshnyy

Про це повідомила начальник Донецького обласного управління «Ощадбанку» Світлана Яківчик, передає портал «Донецкие новости».

«Внутрішньо переміщеним особам не потрібно проходити особисту фізичну ідентифікацію в відділеннях банку, оскільки ця процедура перенесена на період карантину та ще на 30 днів після його завершення. Усі пенсійні та соціальні виплати проводяться вчасно, гроші на платіжних картках доступні, операції не блокують», – сказала Яківчик.

За її словами, в Донецькій області працюють 96 відділень «Ощадбанку», що становить 55%. При цьому у зв’язку з карантином потік клієнтів банку зменшився майже наполовину.

«У той же час ми бачимо, що онлайн-платежі збільшилися майже на третину. Ми закликаємо громадян користуватися онлайн-банкінгом», – додала Яківчик.

«Служба інкасації «Ощадбанку» працює в посиленому режимі, щодня забезпечуючи готівкою в національній та іноземній валюті відділення банків і понад 200 банкоматів. Ми вчасно проводимо інкасацію терміналів і обслуговування наших клієнтів», – додала начальник облуправління банку.

Вона також розповіла, що на сьогодні у відділеннях «Ощадбанку» діють санітарні обмеження для відвідувачів: дотримання дистанції 1,5 м між клієнтами і працівниками банку, обов’язкова наявність у клієнтів захисних медичних масок. Крім того, кожні 3 години відділення банку провітрюються і проводиться вологе прибирання хлорвмісними засобами. Всі працівники банку забезпечені засобами індивідуального захисту.

Крім того, вона повідомила, що «Ощадбанк» продовжує роботу в області мобільного пересувного відділення на базі автомобіля КрАЗ.

«Окремо хочу зупинитися на роботі мобільного пересувного відділення на базі КрАЗу. Воно продовжує функціонувати, і працює при необхідності для того чи іншого населеного пункту. Тобто ми продовжуємо співпрацювати з керівникам районів і сіл, і при необхідності здійснюємо мобільне обслуговування, виїжджаємо і надаємо послуги того чи іншого населеного пункту», – зазначила Яківчик.

Нагадаємо:

  • Міністерство соціальної політики України пропонує розширити перелік банків, де внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть отримували соціальні виплати і пенсії. Зараз вимушені переселенці з Криму і Донбасу можуть отримувати такі виплати лише у державному Ощадбанку.
  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков пояснив, що карантин ніяк не позначиться на нарахуванні пенсій і соціальних виплат переселенцям: людям не треба робити ніяких додаткових дій, пенсії і соціальні допомоги будуть нараховуватися автоматично і в повному обсязі: ці кошти можна буде вільно отримати по закінченні карантину, або ж користуватися банківською карткою – безготівковими коштами, банківські карти в жодному разі не будуть блокуватися.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine