З 7 квітня держкордон можна перетнути лише у 19 пунктах пропуску

Відповідно з рішенням українського уряду, з 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зокрема, внесені зміни до розпорядження КМУ №288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

«З врахуванням змін з 00:00 год. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.
Також нагадуємо, що іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення», – йдеться у повідомленні.

Як вказали у відомстві, із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

Також зазначається, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

При цьому, додали у Держприкордонслужбі, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Нагадаємо:

  • 13 березня президент України Володимир Зеленський закликав українців, які перебувають за кордоном, протягом трьох діб повернутися додому. Для протидії поширенню коронавірусу 17 березня Україна закрила регулярне авіасполучення.
  • 16 березня Кабмін обмежив перетинання державного кордону, реалізуючи рішення РНБО щодо невідкладних заходів для запобіганню поширення коронавірусу COVID-19 в Україні. Опівночі 16 березня в Україну припинили пускати іноземців та закрили близько сотні пунктів пропуску.
  • Опівночі з 27 на 28 березня Україна для протидії розповсюдженню коронавірусу закрила свій кордон та припинила регулярне пасажирське сполучення з іншими країнами.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine