У Криму готелі, магазини і ресторани будуть закриті щонайменше до літа

Новини
Закрита для відвідування набережна Професорського куточка в Алушті Фото: ТАСС

В окупованому Криму підприємства громадського харчування, торгівлі, готельної та санаторно-курортної сфери будуть закриті на карантин через коронавірус мінімум до червня.

Про це під час засідання робочої групи з розробки та реалізації заходів щодо спрощення умов ведення бізнесу в Криму повідомила керівник «управління Росспотребнадзору по Республіці Крим і Севастополю» Наталя Пеньковська, повідомляє видання «Крыминформ».

«За відкриття об’єктів громадського харчування і торгівлі, підприємств готельного та санаторно-курортного комплексу – до червня це питання навіть не розглядається. Підприємства сфери громадського харчування мають право торгувати дистанційно, ми це не забороняли з самого спочатку», – сказала Пеньковська.

З 1 травня в Криму буде дозволена діяльність підприємствам і індивідуальним підприємцям, які надають послуги салонів краси і перукарень, з ремонту комп’ютерів, предметів особистого вжитку та господарсько-побутового призначення, ремонту взуття, хімчистці. Також будуть працювати господарські магазини і магазини сантехніки. Працювати дозволять також підприємствам, що здійснюють кадастрову діяльність, архітекторам і проектувальникам, салонам з продажу автомобілів і запчастин.

У Криму підприємства громадського харчування, нічні клуби, кінотеатри, розважальні центри та інші дозвільні заклади були закриті у зв’язку з карантином з 28 березня. Об’єктам розміщення на півострові заборонено приймати відпочиваючих до 1 червня.

Нагадаємо:

  • 27 березня в Криму для протидії поширення коронавірусу ввели обмежувальні заходи. Санаторії, пансіонати і будинки відпочинку не будуть приймати відпочивальників з 28 березня до 1 червня. Проведення масових заходів забороняється. Аналогічні заходи були введені і в Севастополі.
  • В Криму на 24 квітня виявлено чотири нових випадки коронавірусної інфекції. Тепер на півострові зафіксовано 57 випадків COVID-19.
  • У Кримській правозахисній групі зазначають, що офіційна інформація щодо захворюваності коронавірусною інфекцією в окупованому Криму, яку надають представники «влади» півострова, не відповідає дійсності. Дані по кількості тих, що заразилися COVID-19 в Криму значно занижені, медикам дають вказівки не повідомляти про всі випадки підозри на коронавірус.