Карантин: Кабмін продовжив до 11 травня обмеження на перетин адмінкордону з Кримом

Кабінет міністрів України через продовження дії карантинних заходів продовжив до 11 травня термін дії тимчасового обмеження пропуску громадян через контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на адмінкордоні з окупованим Кримом.

КПВВ «Чонгар» Фото: genichesk.ipc.org.ua

Відповідне розпорядження КМУ №440-р від 24 квітня «Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. №291» опубліковане на Урядовому порталі.

«Внести зміну до розпорядження Кабінету міністрів України від 14 березня 2020 р. №291 «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» – із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. №239, замінивши в абзаці першому слова і цифри «до 24 квітня 2020 р.» словами та цифрами «до 11 травня 2020 р.», – йдеться у документі.

Нагадаємо:

  • 17 березня Кабмін Украіни тимчасово обмежив до 3 квітня пропуск громадян через КПВВ на адміністративному кордоні окупованого Криму з Херсонською областю. Тимчасові обмеження стосуються всіх осіб, крім громадян України та членів їх сімей, які перетинають адмінкордон з метою забезпечення захисту національних інтересів чи в зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ і гуманітарних місій, які виїжджають з Криму і Севастополя.
  • 25 березня Кабінет міністрів запровадив на 30 днів режим надзвичайної ситуації по всій території України для протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19. Всі карантинні обмеження, були продовжені до 24 квітня.
  • 22 квітня Кабінет міністрів на своєму засіданні продовжив до 11 травня запроваджені в Україні карантинні заходи.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine