У «ЛНР» будуть відправляти на обсервацію прибулих з підконтрольній території України через КПВВ «Станиця Луганська»

У так званій «ЛНР» будуть відправляти на обов'язкову 14-денну обсервацію всіх громадян, які прибули з підконтрольній території України через єдиний працюючий на лінії розмежування в Луганській області КПВВ «Станиця Луганська». У той же час ця вимога не застосовується до осіб, які прибули з Росії і так званої «ДНР».

КПВВ «Станиця Луганська» з боку «ЛНР» Фото: ЛИЦ

Про це йдеться в «указі» так званого «глави ЛНР» Леоніда Пасічника від 2 жовтня.

Як зазначається в «документі», на обов’язкову 14-денну обсервацію повинні відправлятися усі особи, які прибули «з країн з неблагополучною ситуацією з поширенням нової коронавирусної інфекції», до яких в «ЛНР» відносять і підконтрольну територію України.

У той же час ця вимога не стосується громадян, які прибули з Росії і так званої «ДНР»

Також на обсервацію не будуть відправлятися особи, які мають при собі медичний документ, що підтверджує негативний ПЛР-тест на COVID-19, який був проведений на території РФ і відібраний не раніше, ніж за три дні до прибуття на підконтрольну «ЛНР» територію.

До цього, з початку карантину і після відновлення роботи КПВВ «Станиця Луганська» для громадян, які прямували з підконтрольної території в «ЛНР», не вимагали проходження обсервації або самоізоляції.

За інформацією Станично-Луганської райдержадміністрації, 4 жовтня КПВВ «Станиця Луганська» ще не працювала після масштабних пожеж на Луганщині. На КПВВ поки проводяться відновлювальні роботи.

Нагадаємо:

  • З 25 вересня окупанти в так званій «ЛНР» обмежили для жителів непідконтрольної Україні території в’їзд і виїзд через КПВВ «Станиця Луганська». Перетинати лінію розмежування громадянам з реєстрацією в «ЛНР» можна лише раз на місяць.
  • З 1 жовтня КПВВ «Станиця Луганська» на лінії розмежування в Луганській області тимчасово зачинений у зв’язку з пожежею: біля контрольного пункту перебуває розрахунок ДСНС, а в КПВВ прикордонний наряд Держприкордонслужби з прикриття. Тривають роботи з ліквідації наслідків пожежі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine