Україна має продовжувати боротьбу з корупцією, щоб збулися мрії Євромайдану – посольство США

Для того, що, збулися мрії учасників Євромайдану, Україна має і надалі продовжувати боротьбу з корупцією. США підтримують Україну в прагненні до створення успішної економіки та правової держави.

Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін Фото: YouTube USEmbassyKyiv

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін із нагоди Дня Гідності і Свободи у зверненні до українців, опублікованому посольством Сполучених Штатів у Twitter.

«Сім років тому українці зібралися на Майдан, вимагаючи від уряду почути їхній голос і продовжити євроатлантичну інтеграцію України. Ці дії громадян вивели Україну на шлях реформ, на якому було зроблено нелегкий поступ уперед. Нові інституції, робота яких спрямована на зменшення корупції, поглиблення партнерських відносин із НАТО та ЄС, стабільніші банківський і газовий сектори, активне залучення громадянського суспільства були б неможливими без Євромайдану», – сказала Квін.

При цьому вона зазначила, що Україні потрібно «ще багато зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності».

«Головними серед таких зусиль є посилення інституцій, що борються з корумпованими впливовими колами, які підкуповують суддів, купують депутатів і погрожують журналістам і громадянському суспільству. Доти, доки від цих осіб не будуть вимагати дотримання тих самих правил, що і від звичайних громадян, мрії Євромайдану не здійсняться», – наголосила очільниця посольства США.

«Україна також повинна бути вільною від втручання і агресії з боку Росії, включно з припиненням російської окупації Криму і виведенням російських сил зі Сходу України», – додала вона.

Квін також запевнила, що США «підтримують народ України і пов’язані з Євромайданом надії на успішну економіку, на уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права й однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону».

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine