В Ощадбанку уточнили терміни продовження прострочених карток і ідентифікації для пенсіонерів-ВПО

Новини
Ощадбанк
Відділення Ощадбанку у Слов'янську Донецької області Фото: oschadbank.ua

Термін дії прострочених платіжних карток Ощадбанку пенсіонерів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) продовжений поки до 1 січня 2021 року. До цієї ж дати плюс 60 днів після закінчення карантину банк відстрочив для них проходження ідентифікації.

Про це повідомила начальник Донецького обласного управління Ощадбанку Світлана Яківчик, передає портал «Донецкие новости».

«Ощадбанком продовжено термін дії платіжних карток пенсіонерам-ВПО до 1 січня 2021 року. Але хочу нагадати, що відстрочені саме ті платіжні картки, які відкриті по пакету «Мій рахунок. Внутрішньо переміщена особа»», – сказала Яківчик.

Вона порадила тим, хто ще не встиг звіритися або у кого немає інформації, за яким саме тарифним пакетом відкритий рахунок, звернутися для уточнення в контакт-центр Ощадбанку або на безкоштовну «гарячу лінію» 0-800-210-800.

«Для пенсіонерів-ВПО в Ощадбанку продовжує діяти попередній запис для відвідування відділень банку через електронну чергу. Щоб записатися в цю чергу, можна залишити заявку на сайті банку, зателефонувати на «гарячу лінію» або зареєструватися в мобільному додатку», – додала начальник управління.

Вона також нагадала, що Ощадбанк відстрочив для пенсіонерів-переселенців проходження ідентифікації до 1 січня 2021 роки плюс 60 днів після закінчення карантину.

У зв’язку з цим Світлана Яківчик закликала пенсіонерів-ВПО, які з різних причин поки не можуть пройти ідентифікацію і відвідати відділення банку, не переживати з цього приводу і користуватися своїми картками дистанційно.

Юристи рекомендують дзвонити в Ощадбанк тим, хто не може забрати банківську карту, щоб її не знищили. Це стосується осіб з довідкою внутрішньо переміщеного особи (ВПО), які проживають в ОРДЛО, і зараз не мають можливості приїхати на підконтрольну територію, щоб отримати нову карту Ощадбанку. Також можна залишати скарги на «гарячій лінії» Ощадбанку, або телефонувати на урядову лінію 15-45.

В Ощадбанку пояснили, чому у жителів непідконтрольного Донбасу, у яких закінчився термін дії пенсійних карток в період карантину, можуть виникати проблеми з простроченими картками і послугами онлайн-банкінгу.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.
  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що пенсіонери з непідконтрольного Донбасу зможуть отримувати пенсії, навіть якщо їх карти Ощадбанку вже прострочені, а вони не можуть перетнути КПВВ через карантин. Рішенням Кабміну знято обмеження щодо верифікації в 60 днів до того, як буде завершено повністю карантин.
  • Ощадбанк пояснив, що продовження дії електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), які одночасно є банківськими картками, до 1 січня 2021 року, стосується виключно карток пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).