В Ощадбанку уточнили терміни продовження прострочених карток і ідентифікації для пенсіонерів-ВПО

Термін дії прострочених платіжних карток Ощадбанку пенсіонерів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) продовжений поки до 1 січня 2021 року. До цієї ж дати плюс 60 днів після закінчення карантину банк відстрочив для них проходження ідентифікації.

Ощадбанк

Відділення Ощадбанку у Слов'янську Донецької області Фото: oschadbank.ua

Про це повідомила начальник Донецького обласного управління Ощадбанку Світлана Яківчик, передає портал «Донецкие новости».

«Ощадбанком продовжено термін дії платіжних карток пенсіонерам-ВПО до 1 січня 2021 року. Але хочу нагадати, що відстрочені саме ті платіжні картки, які відкриті по пакету «Мій рахунок. Внутрішньо переміщена особа»», – сказала Яківчик.

Вона порадила тим, хто ще не встиг звіритися або у кого немає інформації, за яким саме тарифним пакетом відкритий рахунок, звернутися для уточнення в контакт-центр Ощадбанку або на безкоштовну «гарячу лінію» 0-800-210-800.

«Для пенсіонерів-ВПО в Ощадбанку продовжує діяти попередній запис для відвідування відділень банку через електронну чергу. Щоб записатися в цю чергу, можна залишити заявку на сайті банку, зателефонувати на «гарячу лінію» або зареєструватися в мобільному додатку», – додала начальник управління.

Вона також нагадала, що Ощадбанк відстрочив для пенсіонерів-переселенців проходження ідентифікації до 1 січня 2021 роки плюс 60 днів після закінчення карантину.

У зв’язку з цим Світлана Яківчик закликала пенсіонерів-ВПО, які з різних причин поки не можуть пройти ідентифікацію і відвідати відділення банку, не переживати з цього приводу і користуватися своїми картками дистанційно.

Юристи рекомендують дзвонити в Ощадбанк тим, хто не може забрати банківську карту, щоб її не знищили. Це стосується осіб з довідкою внутрішньо переміщеного особи (ВПО), які проживають в ОРДЛО, і зараз не мають можливості приїхати на підконтрольну територію, щоб отримати нову карту Ощадбанку. Також можна залишати скарги на «гарячій лінії» Ощадбанку, або телефонувати на урядову лінію 15-45.

В Ощадбанку пояснили, чому у жителів непідконтрольного Донбасу, у яких закінчився термін дії пенсійних карток в період карантину, можуть виникати проблеми з простроченими картками і послугами онлайн-банкінгу.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.
  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що пенсіонери з непідконтрольного Донбасу зможуть отримувати пенсії, навіть якщо їх карти Ощадбанку вже прострочені, а вони не можуть перетнути КПВВ через карантин. Рішенням Кабміну знято обмеження щодо верифікації в 60 днів до того, як буде завершено повністю карантин.
  • Ощадбанк пояснив, що продовження дії електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), які одночасно є банківськими картками, до 1 січня 2021 року, стосується виключно карток пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine