На КПВВ «Новотроїцьке» запрацював багатофункціональний сервісний центр та Ощадбанк

Новини
Відділення Ощадбанку на КПВВ «Новотроїцьке» Фото: dn.gov.ua

У Донецькій області на КПВВ «Новотроїцьке» на лінії розмежування відкрито сучасний багатофункціональний сервісний центр та працює відділення Ощадбанку, послугами якого можуть користатись як громадяни, що живуть на непідконтрольній території Донбасу, так і місцеві мешканці.

Про це повідомляє міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як зазначив віцепрем‘єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, багатофункціональний сервісний центр у Новотроцькому – другий після аналогічного центру, який був відкритий на КПВВ «Щастя» у Луганській області.

«Тепер і на КПВВ у Новотроїцькому, усі громадяни України по обидва боки лінії дотику, зможуть отримати усі соціальні та адміністративні послуги, безоплатну правову допомогу, тут передбачені відділення Нової пошти, Ощадбанку, кімнати матері і дитини, аптека і магазин супутніх товарів «ОСТО», можна буде скористатися соцпрограмами, у тому числі – медичними, такими як «Доступні ліки» тощо», – сказав Резніков.

Він зазначив, що наступного року на всіх КПВВ буде обладнано такі сервісні центри, де мешканці з окупованих територій матимуть можливість отримувати всі послуги, які надає Україна своїм громадянам.

Віцепрем‘єр нагадав також, що незважаючи на посилені карантинні обмеження з 8 по 24 січня, усі КПВВ на лінії розмежування продовжать працювати у штатному режимі. «За ініціативи міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій було збережено штатну роботу усіх КПВВ. Члени уряду підтримали дану пропозицію», – розповів він.

Віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції ТОТ Олексій Резніков(справа) Фото: dn.gov.ua

Участь у відкритті сервісного центру, крім Резнікова, також взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцкі та заступник Генерального консула Федеративної республіки Німеччина в Донецьку Петер Герр.

Нагадаємо:

  • 10 листопада Україна відновила роботу семи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування на Донбасі: «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське» в Донецькій області, а також «Станиця Луганська» та нові КПВВ «Щастя» і «Золоте» в Луганській області.
  • За даними Держприкордонслужби, з семи КПВВ на лінії розмежування на Донбасі пропуск людей в обидві сторони зараз відбувається тільки на КПВВ «Станиця Луганська».
  • 19 листопада Олексій Резніков повідомив, що багатофункціональні сервісні центри в 2021 році будуть облаштовані на всіх КПВВ на лінії розмежування на Донбасі та на адмінкордоні з окупованим Кримом.