В Ощадбанку пояснили, чи потрібно переселенцям надавати результати тесту на коронавірус для отримання карти-пенсійного посвідчення

В Ощадбанку пояснюють, що для того, щоб потрапити на прийом до фахівця банку для отримання платіжної картки, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), внутрішньо переміщені особи (ВПО) і інші клієнти банку не повинні надавати результати тесту на коронавірус.

Фото: pfu.gov.ua

Таке роз’яснення дали переселенці, яка отримує пенсію в Ощадбанку, в колл-центрі банку, передає портал «Донецкие новости».

В Ощадбанк звернулася переселенка з Луганська Надія. Їй необхідно приїхати в Біловодськ Луганської області для отримання ЕПП. У зв’язку з цим переселенка цікавиться, чи потрібно при вході в банк і на прийом в кабінет пред’являти результат тесту на коронавірус.

«Ні, результат тесту надавати не потрібно», – відповіли в колл-центрі.

Там також уточнили, що клієнту необхідно мати при собі паспорт, індивідуальний податковий номер (ІПН) і захисну маску.

У грудні 2020 року глава Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай говорив про те, що до відділень Ощадбанку в області часто приходили прибулі з непідконтрольних українській владі територій громадяни в період, коли повинні були знаходитися на самоізоляції. У зв’язку з цим оператор вимагав довідку про тестування.

Як повідомлялося, Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), термін дії яких спливає під час карантину, до 1 березня 2021 року.

Ощадбанк призупинив знищення карт пенсіонерів-переселенців, які ті не отримали через заблоковані ОРДЛО пункти пропуску: багато пенсіонерів з березня 2020 року не можуть потрапити на підконтрольну української влади територію. Карти пенсіонерів-переселенців, які перевипустити, можуть зберігатися в відділеннях банку до 31 березня 2021 року.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк нараховує в повному обсязі і вчасно усі кошти на рахунки пенсіонерів зі статусом ВПО, які зараз через карантинні обмеження не можуть виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольну українській владі територію. Пенсії очікують своїх власників і будуть доступні при першому їхньому зверненні.
  • ВПО за послугу СМС-інформування в Ощадбанку оплачують 7 грн на місяць. Крім того, з 1 грудня вони можуть знімати пенсії без комісії у банкоматах та відділеннях банку.
  • Ощадбанк роз’яснив, в яких випадках інформація про внутрішньо переміщених осіб передається до Пенсійного фонду України для перевірки.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine