Російській актрисі заборонили в’їзд в Україну через незаконну поїздку до Криму

Новини
Глафіра Тарханова, фото: Смотрим

В Україну не впустили російську актрису, яка, як стверджують в Держприкордонслужбі України, незаконно відвідувала окупований Крим. Прикордонники повідомили актрисі про заборону в’їзду в київському аеропорту «Бориспіль».

Росіянка прилетіла до України 4 лютого рейсом зі Стамбула.

«На півострів вона потрапила з порушенням встановленого порядку в’їзду і виїзду. За наявною інформацією, вона брала участь в зйомках серіалу «Непотоплювана», в якому виконувала головну роль», – повідомили у ДПСУ.

За повідомленнями ЗМІ, головну роль у вказаному серіалі грає російська акторка Глафіра Тарханова. Зйомки серіалу телеканалу Россия-1 розпочались у Феодосії восени минулого року.

У серіалі також знявся Кирило Гребєнщиков, якого 19 листопада 2020 року українські прикордонники також не  не пропустили до України та заборонили в’їзд на три роки за незаконне відвідування окупованого РФ Криму.

У січні Міністерство культури й інформаційної політики за поданням СБУ внесло п’ятьох російських артистів до переліку осіб, які створюють загрозу національної безпеці України. Включення до «чорного списку» – підстава для заборони на в’їзд до України. 

За інформацією Центру журналістських розслідувань, всі п’ятеро російських артистів потрапили до «чорного списку» за проведення концертів на території окупованого Донбасу.

14 січня Мінкультури, також за поданням СБУ, внесло до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, російських артисток Юлію Глєбову, яка незаконно відвідувала окупований Крим та Альону Апіну, яка підтримала окупацію півострова Росією.

Нагадаємо:

  • Про те, хто і як формує так званий «чорний список» – перелік іноземних діячів, які створюють загрозу національній безпеці України, що є підставою для заборони їм в’їзду в нашу країну, читайте в матеріалі ЦЖР «Чорний список», сіра політика і правової туман.
  • 6 грудня 2020 року українські прикордонники міжнародному аеропорту «Бориспіль» не пропустили в Україну та заборонили на 3 роки в’їзд на українську територію відомому російському рок-музиканту, засновнику групи «Звуки Му» Петру Мамонову за незаконне відвідання окупованого Криму.