Українські прикордонники виявили в районі Чорноморська ракетний корвет РФ

Військовослужбовці морської охорони Державної прикордонної служби України у середу, 12 травня, виявили перебування неподалік міста Чорноморськ Одеської області російського ракетного корвета «Павло Державін».

Про це повідомила керівник пресслужби регіонального управління морської охорони ДПСУ Наталія Гуменюк.

«Вранці 12 травня військовослужбовці прикордонного поста в Одеській області запеленгували перебування ракетного корвета Чорноморського флоту РФ «Павло Державін» на відстані 19 миль на схід від міста Чорноморськ Одеської області», – зазначила Гуменюк.

За її даними, після виявлення невідомого об’єкта прикордонники за допомогою радіолокатора берегового прикордонного поста опитали його по радіоканалу і отримали відповідь, що це «Бугіль 363».

«Такий позивний у патрульного корабля Чорноморського флоту РФ з бортовим номером 363 – ракетного корвета «Павло Державін», – сказала керівник пресслужби.

Російський корвет після виявлення радіолокатором вирушив у напрямку Кримського півострова.

У ДПСУ не виключають, що перебування біля узбережжя Чорноморська російського ракетного корвета могло бути пов’язано із тим, що він супроводжував фрегат Берегової охорони США Hamilton (WLC753), який надвечір 11 травня залишив Одесу.

  • В Чорному морі три російські кораблі 8 травня намагалися завадити проведенню спільних навчань корабля Морської охорони Держприкордонслужби України «Григорій Куроп’ятников» з кораблем Берегової охорони США HAMILTON.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine