«ДНР» запускає автобусний маршрут до «кордону» з Росією

Так звана «ДНР» з 26 липня відновлює рух автобуса по маршруту «Донецьк - Авіло-Успенка». Він буде доїжджати до пункту пропуску «Успенка» на неконтрольованій владою України ділянці україно-російського кордону, який «ДНР» вважає своїм «кордоном» з Росією.

Пункт пропуску «Успенка» на «кордоні» між «ДНР» і Росією Фото: dontimes.ru

Про це повідомляє сайт «Новости Донбасса» з посиланням на прес-службу «міністерства транспорту ДНР».

Як зазначається, рейси будуть здійснюватися щодня. Перше відправлення з окупованого Донецька (АВ «Південний») о 05:50, з Авіло-Успенки – о 09:20.

Автобуси будуть слідувати через окуповані Макіївку і Амвросіївку.

Пункт пропуску «Успенка» знаходиться на непідконтрольній українській владі ділянці кордону Донецької області з Росією і використовується угрупованням «ДНР».

Як повідомлялось, на підконтрольному «ДНР» пункті пропуску «Успенка» зібралися багатокілометрові черги, автомобілі і люди шеренгами стоять на спеці. При цьому місця в черзі продають в соцмережах – вартість від 500 до 1000 рублів.

22 липня 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким скасовуються штрафи для жителів окупованих територій Донбасу, які в’їжджають на підконтрольну територію через РФ. Раніше Верховна Рада тимчасово на період дії карантину звільнила від сплати адмінштрафів за порушення порядку в’їзду-виїзду через держкордон українських громадян з тимчасово окупованих територій Донбасу, які через закриті окупантами КПВВ на лінії розмежування змушені в’їжджати на підконтрольну територію України з ОРДЛО через Росію.

Нагадаємо:

  • В кінці червня 2021 року у так званих «ДНР» і «ЛНР» відновили рух поїздів між непідконтрольними Україні районами Донецької і Луганської областей, яке раніше припинялося через закритий внутрішній «кордон» між «республіками». Також з 28 червня між «ДНР» і «ЛНР» почав курсувати автобус за маршрутом Сніжне – Луганськ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine