У «ДНР» на 1 вересня подарують першокласникам «Азбуку Донбасу» з Пушиліним і «Батьківщиною-Росією»

Новини
Фото: Скріншот YouTube «МАЙ ДНР»

«Адміністрація» в так званій «ДНР» надрукувала «Азбуку Донбасу», яку подарують місцевим першокласникам 1 вересня. У ній буде звернення так званого «глави ДНР» Дениса Пушиліна і твердження, що «Донбас – російська земля» і «Батьківщина наша Росія».

Як передає сайт «Новости Донбасса», про це повідомила співробітниця окупаційної «адміністрації» Олена Блоха в коментарі YouTube-каналу «МАЙ ДНР».

Вона показала зміст «Азбуки Донбасу». На першій її сторінці надруковано звернення «глави ДНР» Дениса Пушиліна.

Фото: Скріншот YouTube «МАЙ ДНР»

Далі на кожній сторінці – буква алфавіту з ілюстрацією. Крім регіональної прив’язки абетки – слів «Донбас», «Кальміус», «Террикон» і так далі – в книжці зображені прапори «ДНР» і Росії, а також є пропагандистські гасла.

Фото: Скріншот YouTube «МАЙ ДНР»

Так, на одній зі сторінок написано, що «Донбас – російська земля», на іншій, що «Батьківщина наша Росія».

Фото: Скріншот YouTube «МАЙ ДНР»

Фото: Скріншот YouTube «МАЙ ДНР»

Також є ілюстрація, на якій зображений чоловік з автоматом у військовій формі.

Фото: Скриншот YouTube «МАЙ ДНР»

За словами Блохи, «Азбуку Донбасу» отримають 3 323 дитини з соціальних груп. Надалі в «ДНР» обіцяють надрукувати більше примірників.

Як повідомлялось, в окупованому Донецьку почався збір заяв від місцевих жителів з російськими паспортами в підтримку партії «Единая Россия». Жителів окупованої частини Донецької області масово записують у прихильники «Единой России» прямо на вулиці. Щоб стати прихильником правлячої в Росії партії, жителям ОРДО необхідно мати при собі фотографії та паспорт громадянина РФ.

Нагадаємо:

  • 24 липня 2021 року Центрвиборчком Росії ухвалив постанову, за якою жителі ОРДЛО, які отримали російський паспорт, зможуть «проголосувати» на виборах депутатів Держдуми РФ в онлайн-форматі. «Виборці» також повинні бути користувачами єдиного порталу держпослуг із підтвердженим обліковим записом.
  • 23 липня 2021 року МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку із схваленням ЦВК Росії рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у ОРДЛО до запланованих на вересень цього року виборів до Держдуми РФ шляхом участі в електронному голосуванні.