Сanon в порушення українського законодавства запрошує іноземців на фотофестиваль в окупованому Криму

Новини

Дочірнє підприємство Canon Europe закликає іноземців до участі у фестивалі «Nature Photo Camp», який має відбутися у листопаді в окупованому Криму. Всі учасники зможуть безкоштовно взяти на зйомку новітні і популярні камери і об’єктиви Canon.

Про це повідомляє Центр прав людини ZMINA з посиланням на повідомлення компанії в Росії.

«Ми також розгорнемо сервісний центр Canon Professional Services, щоб ви змогли безкоштовно почистити і перевірити своє обладнання”, – мовиться в повідомленні.

Організатор фестивалю – ТОВ «Клуб фотопутешественников». Його співорганізатори – фотографи Дмитро Купрацевич, Володимир Медведєв, Дмитро Пітенін, Юлія Втюрина, Ростислав Машин, Роман Любимський, Тоня Андреєва, Володимир Кіріллов, Анастасія Гаврилова, Євгенія Севрюкова, Євгенія Кірпіченкова, та В’ячеслав Лузанов.

ZMINA надіслала запит про коментарі речниці компанії Сарі Влутіус.

Нагадаємо:

  • У січні 2020 року начальник управління прокуратури АРК Євген Комаровський повідомив в інтерв’ю Центру журналістських розслідувань, що прокуратура АРК планує створити Реєстр порушників українського кордону – іноземців, які незаконно відвідували окуповану територію АР Крим та Севастополя. Реєстр буде інтегрований з базами даних Державної прикордонної служби України для оперативного виявлення порушників.