«ДНР» і «ЛНР» об’єднують «економічний простір»: з 1 жовтня приберуть «митницю» на «кордоні»

Так звані «ДНР» і «ЛНР» з 1 жовтня приберуть «митні пости» на «кордоні» між «республіками» в зв'язку зі створенням «єдиної економічної зони і єдиного митного простору».

Прапори так званих «ЛНР» і «ДНР» Фото: smdnr.ru

Про це заявив «голова державного митного комітету ЛНР» Юрій Афанасьєвский, передає сепаратистський ресурс «ЛИЦ».

«З 1 жовтня 2021 року митних постів між «Луганській Народною Республікою» і «Донецькою Народною Республікою» не буде», – сказав Афанасьєвский.

Він пояснив, що «в рамках функціонування єдиного митного простору на єдиній митній території буде функціонувати єдиний внутрішній ринок товарів, застосовуватимуться єдині митні тарифи та інші заходи регулювання зовнішньої торгівлі товарами з третіми країнами».

Афанасьевский зазначив, що «документи, видані, засвідчені державними органами «ЛНР» і «ДНР», в рівній мірі визнаються і застосовуються в «Республіках»».

Напередодні так звані «глава ДНР» Денис Пушилін і «глава ЛНР» Леонід Пасічник заявили, що «ДНР» і «ЛНР» встановлюють «стратегічне партнерство в податковій, митній та економічній галузях» і будуть створювати між собою «єдиний економічний простір».

Нагадаємо:

  • У серпні 2021 року так званий «глава ДНР» Денис Пушилін заявив, що хоче скасувати «кордон» між «ДНР» і «ЛНР», щоб між територіями, які вони контролюють, було вільне переміщення жителів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine