Україна ввела нові правила перетину КПВВ

Новини

Невакцинованих жителі ОРДЛО перетинатимуть КПВВ за новими правилами – потрібно буде встановити додаток «Вдома».

Для реєстрації в додатку «Вдома» потрібно буде вказати наступні дані:

– прізвище, ім’я, по батькові (за наявності);
– серія та / або номер паспорта;
– місце самоізоляції;
– номер телефону.

Після цього протягом 72 годин людина повинна зробити ПЛР або антиген тест. В додаток має підтягнутися негативний результат. Тест обов’язково повинен бути зроблений в лабораторії, верифицирована МОЗ. Після цього додаток можна видалити. У разі позитивного результату потрібно зателефонувати свого сімейного лікаря.

Якщо ж людина з якихось причин не зробив тест після перетину кордону, через 72 години додаток буде вимкнено а інформація автоматично передається в правоохоронні органи. Вони вибірково перевіряти перебуванням в місці самоізоляції.

Щоб правильно скласти заяву на проходження через КПВВ «Станиця Луганська», потрібно враховувати ряд вимог, тому що минулого тижня угруповання «ЛНР» змінила умови в’їзду-виїзду та впровадила пропуск за дозвільними списками. Подібна система працює на «Новотроїцькому».

Представники окупаційної влади запевняють, що всі заявки розглядатимуться протягом двох тижнів. Також окупанти попросили не надсилати повторних заяв до отримання відповіді від т.з. «МЗС ЛНР», адже це сповільнює обробку вже поданих заяв.

Напомним:

  • 9 октября 2021 года «глава ЛНР» Леонид Пасечник подписал «указ», которым со стороны «ЛНР» были ужесточены правила пересечения КПВВ «Станица Луганская» на линии разграничения. Теперь норма о пересечении КПВВ раз в месяц для жителей с пропиской в контролируемых «ЛНР» районах отменена, а их выезд, подобно правилам, установленным в «ДНР», осуществляется только по спискам, сформированным «постоянно действующей рабочей группой».
  • В «ЛНР» пояснили, что введение ограничение на пересечение КПВВ «Станица Луганская» является «вынужденной противоэпидемической мерой», чтобы предотвратить завоз на территорию «республики» коронавирусной инфекции, которой якобы заражаются пожилые жители ОРЛО, когда ездят на подконтрольную правительству Украины территорию для получения пенсий и других социальных выплат.