На Донбасі окупанти вдосконалюють фортифікаційне обладнання передових позицій – ГУР

Новини
Фото: Shutterstock

На Донбасі російські окупанти проводять інженерні роботи з вдосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій, а також продовжують мінувати ділянки місцевості, наближені до лінії зіткнення, протипіхотними мінами, використання яких заборонене міжнародними конвенціями.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізувало проведення інженерних робіт з вдосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій. Зокрема, у районах дислокації передових підрозділів обладнуються хибні замасковані позиції з врахуванням сезонних змін місцевості, встановлюються додаткові муляжі озброєння та військової техніки для введення в оману командування Об’єднаних сил і провокування відкриття вогню», – йдеться у повідомленні.

Крім того, додали в ГУР, окупанти продовжують мінувати ділянки місцевості, наближені до лінії зіткнення, з використанням заборонених міжнародними конвенціями (договорами) протипіхотних мін типу ПОМ-2, ПМН-2, ОЗМ-72, МОН, що підвищує загрозу місцевому цивільному населенню.

Нагадаємо: