На Донбасі окупанти вдосконалюють фортифікаційне обладнання передових позицій – ГУР

На Донбасі російські окупанти проводять інженерні роботи з вдосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій, а також продовжують мінувати ділянки місцевості, наближені до лінії зіткнення, протипіхотними мінами, використання яких заборонене міжнародними конвенціями.

Фото: Shutterstock

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізувало проведення інженерних робіт з вдосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій. Зокрема, у районах дислокації передових підрозділів обладнуються хибні замасковані позиції з врахуванням сезонних змін місцевості, встановлюються додаткові муляжі озброєння та військової техніки для введення в оману командування Об’єднаних сил і провокування відкриття вогню», – йдеться у повідомленні.

Крім того, додали в ГУР, окупанти продовжують мінувати ділянки місцевості, наближені до лінії зіткнення, з використанням заборонених міжнародними конвенціями (договорами) протипіхотних мін типу ПОМ-2, ПМН-2, ОЗМ-72, МОН, що підвищує загрозу місцевому цивільному населенню.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine