Пушилін призупинив комендантську годину в «ДНР» на Новий рік, Різдво та Хрещення

Новини
Перевірка документів мешканця ОРДО «правоохоронцями ДНР» Фото: ДАН

На території ОРДО на новорічні та різдвяні вихідні, а також на Хрещення буде припинено дію комендантської години.

Відповідне «розпорядження» опубліковано на сайті так званого «глави ДНР» Дениса Пушиліна.

«Тимчасово зупиняється дія режиму комендантської години з 23:00 години 3 січня 2022 року до 05:00 години 7 січня 2022 року та з 23:00 години 18 січня 2022 року до 05:00 години 19 січня 2022 року», – йдеться в «документі».

Таким чином, комендантська година в ОРДО буде призупинена на весь час новорічних та різдвяних вихідних, оскільки 31 грудня 2021 року та 1, 2 січня 2022 року випадають на п’ятницю, суботу та неділю, і по цих днях комендантська година також не діє.

Як повідомлялось, на початку жовтня 2021 року в ОРДЛО знову вирішили послабити дію комендантської години. При цьому в «ЛНР» його повністю скасували до 1 лютого 2022 року, а в «ДНР» до цього ж терміну продовжили скасування дії комендантської години у вихідні дні.

Нагадаємо:

  • 31 травня 2021 року Денис Пушилін підписав «указ» про скасування на території «ДНР» комендантської години у вихідні дні з 1 червня по 15 вересня. Раніше комендантська година діяла щодня з 23:00 до 5:00 ранку. Її скасовували спеціальними указами «глави ДНР» в окремі дні в особливих випадках.
  • У «ДНР» під час скасування комендантської години під час перевірки документів у місцевих жителів «правоохоронці» проводять огляд речей і особистий огляд. При цьому тих, хто не має документів, що засвідчують особу, можуть затримати на три доби, а тих, хто має тільки український паспорт, доставляють в найближчі «відділи внутрішніх справ» для «з’ясування особи» і зняття відбитків пальців.
  • Пізніше у «ДНР» продовжили часткове скасування комендантської години до кінця вересня.