Попаснянський водоканал відновив подачу води на окуповану частину Луганщини

Подача води на тимчасово окуповану територію Луганської області відновлена після завершення усунення наслідків аварії магістрального водоводу. 

Фото: пресцентр штабу АТО

Про це повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація на своєму офіційному акаунті в Facebook.

Водопостачання на тимчасово окуповану частину Луганської області відновлено 5 січня 2022 року о 6-й годині ранку – після того, як було завершено ремонтні роботи на магістральному водогоні Ду 1200 мм ЗФС3 – ЗФС-4.

«Фахівці Попаснянського водоканалу впоралися з проблемою за короткий час. Питання відновлення водопостачання для населення не могло затягнутись, бо доступ до чистої питної води є першочерговою необхідністю», – сказав виконуючий обов’язки голови Луганської ОВЦА Олексій Смирнов

Прорив магістрального водогону Попаснянського водоканалу стався  3 січня в районі с. Золоте неподалік від лінії розмежування. В результаті окупована частина луганської області залишилася без води. СЦКК домовився про дотримання режиму тиші під час проведення ремонтних робіт.

  • Раніше повідомлялося, що засноване мешканцями Донецька київське ТОВ «Девел-Проект» виконає проектування будівництва водопроводу за 80,17 млн грн на замовлення департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОДА в обхід окупованої території. Раніше ця компанія отримала підряди від скандально відомого Окружного адміністративного суду міста Києва.
  • Мешканці прифронтового м.Торецьк Донецької області з 25 грудня живуть без централізованого водопостачання. Ремонтні бригади не можуть локалізувати пошкодження водогону «Горлівка – Торецьк» через відсутність режиму тиші на лінії зіткнення. 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine