Прикордонники на КПВВ вилучили у жінки телескопічний кийок, який вона везла в Крим

Новини
КПВВ
КПВВ «Каланчак» Фото: IPC-Херсон

У салоні автомобіля прикордонники 6 лютого знайшли телескопічний металевий кийок ударно-дробильної дії, який заборонений для переміщення через адмінмежу.

Про це повідомляє Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби.

«До контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» прибула громадянка України, яка на автомобілі «Volkswagen» прямувала з материкової частини України до ТОТУ АР Крим. Під час огляду транспортного засобу в салоні автомобіля у передній водійській дверці прикордонники виявили телескопічний металевий кийок ударно-дробильної дії, який заборонений для переміщення через адмінмежу», — йдеться у повідомленні.

Після проведення слідчих дій жінка проїхала в бік тимчасово окупованого Криму.

Прикордонники радять ретельно готуватись до поїздки та заздалегідь викладати заборонені для перевезення предмети та речовини.

1 липня 2021 року Верховна Рада скасувала закон про вільну економічну зону «Крим», який дискримінував громадян України з Криму та дозволяв українським олігархам вести бізнес на окупованому півострові, незважаючи на західні кримські санкції. При цьому Україна кардинально змінила правила перевезення речей через адміністративний кордон із окупованим Кримом. Подробиці про це читайте у матеріалі Центру журналістських розслідувань «Нові правила: що можна вивезти з Криму».

Нагадаємо: