В Криму окупанти відвезли кримськотатарського активіста та правозахисника Абдурешита Джеппарова до відділу поліції Білогірська

Крим

В окупованому Криму у Білогірську російські силовики після обшуку будинку відвезли до місцевого відділу поліції правозахисника та ветерана кримськотатарського національного руху Абдурешіта Джеппарова. Водночас, невідоме місцезнаходження двох племінників Джеппарова, затриманих біля його будинку.

Про це повідомляє громадський рух «Кримська солідарність».

«Правозахисника Абдурешита Джеппарова у супроводі співробітників Центру «Е» доставили до відділу поліції у Білогірську. Адвокати Еміль Курбедінов та Еміне Авамілєва пройшли до будівлі. Місцезнаходження ще двох затриманих кримських татар – Мухаммед Алі Джеппарова та Февзі Якубова наразі невідоме. Правозахисники намагаються знайти їх», – йдеться у повідомленні.

За інформацією активістів, адвокатів досі не допустили до захисту Абдурешита Джеппарова.

Як повідомляє видання Крим.Реалії з посиланням на дружину Абдурешита Джеппарова, під час обшуку йшлося про репости у соцмережі Facebook публікацій члена правління Всетатарського громадського центру (ВТОЦ) Рафіса Кашапова.

Нагадаємо:

  • Вранці 16 березня в окупованому Криму в Білогірську російські силовики провели обшук у будинку правозахисника та ветерана кримськотатарського національного руху Абдурешита Джеппарова.