Через санкції рф постачає в підрозділи, які зазнали втрат на війні, техніку та озброєння 50-60-х років виробництва – ГУР

Новини
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Наслідком економічних санкцій, накладених провідними державами світу на країну-агресора, є відчутний занепад військово-промислового комплексу рф і тому росія постачає в підрозділи, які зазнали непоправних втрат на війні в Україні, техніку та озброєння 1950-60-х років виробництва.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50-60 років виробництва. Проте, така ситуація не бентежить керівництво Кремля, йому байдуже скільки та на чому відправляти «гарматне м’ясо» у бій за майбутнє «руського мира». Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах та що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у росії техніку зі складів довгострокового зберігання, в більшості, навіть не можуть доставити до підрозділів. Проте, військових змушують її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість та забезпечення бойових частин.

За інформацією ГУР, протягом квітня з баз зберігання рф знято:

– 18 САУ «Мста-С» з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);
– 28 САУ «Акація» з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);
– 15 САУ «Мста-С», 5 САУ «Акація» та 20 САУ «Гвоздика» з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);
– 15 РСЗВ «Ураган» та 11 ТРК «Точка-У» зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

«Відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється, у тому числі шляхом озброєння та військової техніки знятої зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар). Тепер проржавіле та гниле військове-технічне відлуння кремлівського «великого прошлого» стає основою російського «настоящего»», – наголосили у військовій розвідці.

Як повідомлялось, у росії застрелився командир 13-го танкового полку 4-ї танкової дивізії, після того, як були розконсервовані склади військової техніки тривалого зберігання, за рахунок якої росіяни зараз намагаються компенсувати свої втрати у війни проти України. Як з’ясувалось, техніка виявилась повністю розукомплектованою.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter