Російські війскові розстріляли автомобіль директора херсонського автосалону Volvo Антона Кушніра

Російські війскові розстріляли автомобіль директора херсонського автосалону Volvo Антона Кушніра - сам він загинув, його сестра отримала поранення.

Антон Кушнір, з яким окрім сестри, в одній машині перебували також жінки і діти, намагалися виїхати з Херсона до Миколаєва, пише видання Мост.

«Ми пройшли блок-пост у Музиківці, мене трохи затримали. Антон виїхав уперед на своєму автомобілі. Ця дорога нам відома, нею їздили два дні тому. Думали, будемо у Миколаєві через 40 хвилин», – розповідає свідок-волонтер, який їхав у транзиті позаду машини Антона Кушніра.

За його словами, проїхавши після блок-посту 20-30 км, люди, які пробували виїхати, побачили, як з боку дороги раптово вилетіли сигнальні ракети, почалися автоматні черги та обстріл.

«Авто Антона зупинилося, з нього випала його сестра. Мікроавтобус, яким вони їхали, також був обстріляний, бак – пробитий. Я вискочив з піднятими руками і побіг до Вольво, – розповідає волонтер. – Антону пострілом розірвало голову. Сестру поранило уламками від голови Антона».

На крики волонтера «Ми цивільні!» вийшли військові з посадки і той, хто стріляв без краплі співчуття сказав: «От бл*, я по колесах стріляв. Ну що ви хочете – війна! У нас наказ – розстрілювати усіх, хто їде цією дорогою».

Після цього усіх, хто їхав у автомобілі з Антоном Кушніром та його сестрою, пересадили до іншої машини.

«Ми повернулись на блок-пост у Музиківці і розповіли оркам про такий наказ – ті нічого не знали про нього, так як зв’язок у них працює в радіусіі 5 км», – додає волонтер.

Тіло загиблого Антона Кушніра та його машину окупанти не дозволили забрати.

Волонтер зауважує, що станом на сьогодні вони отримали відповідь від росіян, що Антона поховали місцеві жителі. Локацію вони повідомлять згодом.

На Херсонщині окупанти запроваджують систему перепусток, щоб скоротити можливості виїхати з області. Найближчим часом, скоріш за все, можливості виїхати з області скорочуватимуться.

Читайте також: «Хто та як просуває ідеї «русского мира» у Херсоні»

рф на Херсонщині проводить зачистки людей, які загрожують окупаційному режиму. Обшуки та викрадення людей не припиняються.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine