З’явилось супутникове фото Антонівського мосту у Херсоні після удару ЗСУ 26 серпня

З’явилось супутникове фото Антонівського мосту в окупованому Херсоні, на якому видно нові пошкодження після удару Збройних Сил України 26 серпня. Крім того, є знімок, на якому видно, що окупанти спорудили вже дві третини понтонного мосту, для встановлення якого вони використовують баржі.

Супутниковий знімок Антонівського мосту після удару ЗСУ, 26.08.2022 Фото: Twitter Tim Ehrhart

Фото опублікував у Twitter швейцарський OSINT-розслідувач Тім Ерхарт, який відстежує події в Україні з космосу.

Він зазначає, що супутниковий знімок був зроблений 26 серпня о 15:00 – через годину після вибухів на мосту.

«Збиток як і раніше обмежується одним прольотом на південній стороні. Секція не впала, але видно пошкодження, і на мосту не видно ніяких транспортних засобів», – написав Ерхарт.

Він додав, що причал паромної переправи, яку спорудили окупанти поруч із мостом, цілий.

Ерхарт також опублікував супутникове фото Антонівського мосту, зроблене 25 серпня, на якому видно, що окупанти вже спорудили 630 м понтонного мосту із барж. Щоб досягти лівого берега Дніпра їм залишається встановити ще 340 м понтонів.

Супутниковий знімок Антонівського мосту та понтонного мосту поряд з ним, 25.08.2022 Фото: Twitter Tim Ehrhart

Як повідомлялось, 23 серпня британськая розвідка проінформувала, що рф почала будувати під Херсоном плавучий міст з барж через Дніпро поруч Антонівським мостом, який отримав значні пошкодження після чергового удару ЗСУ.

26 серпня на Херсонщині Збройні сили України знову завдали удари по Антонівському та Дар’ївському мостам, зробивши їх непридатними для проїзду важкої техніки.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitte

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine