Єнота із Херсона вкрав скандальний власник кримського сафарі-парку «Тайган» Олег Зубков

Новини
Олег Зубков
Власник кримського сафарі-парка «Тайган» Олег Зубков забирає єнота із зоокуточка у Херсоні, Фото: скріншот відео

Викрадачем єнота із парку у Херсоні виявився засуджений в окупованому Криму власник сафарі-парка «Тайган» Олег Зубков, якого відпустили із СІЗО 27 жовтня. Зубков також вкрав ламу та віслюка.

Відео опубліковано у Telegram.

Засновник руху UAnimals Олександр Тодорчук заявив, що російські окупанти забрали до окупованого Криму велику частину колекції херсонського зоопарку.

5 листопада директор кримського парку львів «Тайган» Олег Зубков заявляв, що тварин нібито вирішили «евакуювати» з Херсона до Криму згідно з розпорядженням гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо.

Про крадіжку єнота з херсонського зоопарку повідомила пропагандистка Ганна Долгарьова, заявивши, що це «єдина добра новина» після відступу російських військ.

Як повідомлялось, 28 липня «Білогорський районний суд» окупованого Криму засудив бізнесмена, директора парку левів «Тайган» Олега Зубкова до 2 років та 3 місяці позбавлення волі та штрафу 255 тисяч рублів за інцидент, у якому від укусу тигра постраждала дитина.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що засуджений в окупованому Криму власник сафарі-парка «Тайган» Олег Зубков основне покарання має отримати за рішенням українського суду за сприяння росії в окупації півострова.

Нагадаємо:

  • Олег Зубков підтримував окупацію Криму, в 2014 році під час захоплення півострова російськими військами він передав в дар представникам «самооборони Криму» автобус сафарі-парку «Тайган».