Зеленський задовольнив заяву про звільнення заступника керівника ОП Тимошенка

Володимир Зеленський задовольнив заяву про звільнення з посади заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка.

Кирило Тимошенко Фото: facebook.com/Forum.Ukraine30

Відповідний указ №28/2023 від 24 січня, опублікований на сайті глави держави

«Звільнити Тимошенка Кирила Владленовича з посади заступника керівника Офісу президента України згідно з поданою заявою», – йдеться у документі..

Раніше Кирило Тимошенко повідомив, що написав заяву про звільнення з посади.

«Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини», – написав він у Telegram.

Під час президентської кампанії 2019 року Тимошенко відповідав за просування Володимира Зеленського, а після його перемоги на виборах 21 травня 2019 року був призначений заступником глави Адміністрації президента України.

Перші роки президентства Зеленського саме Тимошенко був обличчям «Великого будівництва», на яке у тому числі перекинули частину коштів з оборонного бюджету, а вже під час війни він став фігурантом двох скандалів.

Так, у жовтні 2022 року журналісти Bihus.Info з’ясували, що він користується одним з автомобілів Chevrolet Tahoe, які Україна отримала від General Motors як гуманітарну допомогу для евакуації людей із зони бойових дій та інших гуманітарних місій. Після спроби виправдатися Тимошенко заявив, що таки передасть автівку на фронт.

Згодом Тимошенко став фігурантом іншого розслідування – журналісти УП зафіксували, що він влітку користувався автомобілем Porsche Taycan 2021 року вартістю $100 тисяч, який належить фірмі Веміра Давітяна. Тимошенко визнав, що водив авто, сказавши, що нібито 3-4 рази покатався на ньому і повернув, однак є докази того, що він користувався Porsche щонайменше з червня по серпень.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine