Резніков запропонував Зеленському призначити своїми заступниками генерала Павлюка, волонтера Дейнегу та експосла Шевченка

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що запросив на посади своїх заступників генерал-лейтенанта Олександра Павлюка, волонтера й журналіста Віталія Дейнегу та колишнього нардепа та експосла України в Канаді Андрія Шевченка і подав їх кандидатури на погодження президенту Володимиру Зеленському.

Фото: mil.gov.ua

Про це Резніков написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я запросив до команди нових людей. Відповідно до процедури, кандидатів на посади подав на погодження президенту України, після цього має відбутися затвердження урядом. Усі вони відомі, тому буквально кілька слів. Перший. На посаду першого заступника міністра подано кандидатуру Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом», – зазначив міністр.

Він додав, що запросив на посаду заступника міністра з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, волонтера з бекграундом у сфері IT та журналіста Віталія Дейнегу. «Сучасна війна потребує нових підходів. Сектор цифрового розвитку є одним з напрямків, де Україна здатна на прорив і може створювати нові стандарти для світу. Потрібен свіжий погляд, широкий кругозір та здатність інтегрувати можливості держави, бізнесу та громадського сектору», – написав Резніков.

Крім того, він розповів, що на посаду заступника міністра з європейської інтеграції запросив журналіста, колишнього нардепа й експосла України в Канаді Андрія Шевченка. «Комунікації з міжнародними партнерами, законотворцями та українським суспільством, впровадження у секторі оборони нових стандартів є одним з пріоритетних напрямків… Маємо зробити Міноборони ще більш динамічним», – вказав міністр.

Він також додав, що нинішні перший заступник міністра оборони генерал-полковник Іван Руснак та заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку Олег Гайдук залишаються у команді Міноборони і будуть залучені до роботи як радники міністра.

«Власне, це не останні кроки з перезавантаження Міноборони. Чергові зміни для посилення команди будуть представлені за кілька днів», – анонсував Резніков.

Нагадаємо:

  • В кінці січня 2023 року через скандал із закупівлями продуктів харчування для військовослужбовців були звільнені директора департаменту закупівель міністерства оборони України Богдана Хмельницького та заступника міністра оборони В’ячеслава Шаповалова.
  • 2 лютого 2023 року Печерський райсуд Києва заарештував з альтернативою застави у 402,6 млн грн колишнього заступника міністра оборони В’ячеслава Шаповалова, який підозрюється в причетності до закупівлі продуктів за завищеними цінами та неякісної амуніції для Збройних сил України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine