Окупанти призначили Мелітопольщині севастопольського «куратора» Ієно

Новини
Павєл Ієно Фото: politika-crimea.ru
Павєл Ієно Фото: politika-crimea.ru

«Куратором» окупованого РФ Мелітополя і Мелітопольського району Запорізької області  в «уряді» відправили заступника «губернатора Севастополя» Павла Ієно. ЦЖР у матеріалі «Уряд» окупованої РФ Запоріжчини: російсько-кримський десант і місцеві зрадники в реєстрі повідомляв, що в окупаційному уряді Запорізької області працює цілий «десант» з окупованого Севастополя.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на ТАРС, «губернатор Севастополя» Михайло Развожаєв призначив відповідальним за Мелітополь та Мелітопольський район свого заступника Павла Ієно. Також Развожаєв зауважив, що відтепер Севастополь відмовився від «шефства» над Старобільським районом окупованої Луганської області та буде «шефствувати» виключно над Мелітополем і Мелітопольським районом. 

Колаборант Ієно відповідає за транспорт і будівництво в окупаційному «уряді» Севастополя з 2020 року.

До того був директором Керченського судноремонтного заводу, та в.о. генерального директора ТОВ «Морська дирекція», що забезпечувала роботу в тому числі Керченської поромної переправи.

Працював в уряді АРК в 2009-2010 рр., був депутатом Верховної Ради АР Крим від «Партії регіонів» та «Руського блоку».

Павло Ієно був фігурантом скандальних публікацій в кримських ЗМІ: його звинувачували в підробці документів – ліцензії для своєї будівельної фірми, крадіжці та шахрайстві. Всі ці заяви Ієно вважав «політичним замовленням», яке нібито «виконував» тодішній голова МВД України в Криму Геннадій Москаль.

Після окупації Криму в 2015 році Ієно зі скандалом звільнили з посади гендиректора «Морскої дирекції», звинувативши в зриві поромних перевезень між РФ та окупованим Кримом. Під час цього ж скандалу у відставку відправили тодішнього «міністра транспорта» Криму Анатолія Цуркіна, який зараз світиться на окупованому Запоріжжі як представник логістичного підприємства «Логистика Таврії» в приміщеннях, віджатих у української служби доставки «Нова пошта».

Нагадаємо, серед »російсько-кримського десанта»-«перший заступник губернатора», ексзаступник «губернатора Севастополя» Сєргєй Толмачов, який відповідає за вибори і піар на окупованому Запоріжжі, Юлія Губанова, яка обіймає відразу дві посади в окупаційному уряді – є «міністром транспорту» і «міністром архітектури, будівництва і ЖКГ». Також з Севастополя на окуповану Запоріжчину прибув міністр молодіжної політики Антон Тицький

Матеріал створений ІА Центр журналістських розслідувань у партнерстві з Центром прав людини ZMINA.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.