Меджліс подав до Держетнополітики документи щодо закріплення свого правового статусу як представницького органу кримських татар

Меджліс кримськотатарського народу подав документи до Державної служби України з етнополітики та свободи совісті для закріплення свого правового статусу як представницького органу кримських татар. На їх підставі Кабмін України має видати відповідне розпорядження.

Фото: RFE/RL

Про це повідомив член президії Меджлісу, голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв у Facebook.

«5 червня 2023 року Меджліс кримськотатарського народу подав до Державної служби України з етнополітики та свободи совісті перший пакет документів щодо закріплення правового статусу Меджлісу як представницького органу кримськотатарського народу», – написав Барієв.

Барієв також опублікував фотокопію листа, який спрямованого до Держетнополітики, в якому йдеться про те що Меджліс подає документи для підготовки розпорядження Кабміну України «про закріплення правового статусу представницького органу корінного кримськотатарського народу України – Меджлісу кримськотатарського народу».

«За 32 роки Меджліс кримськотатарського народу нарешті буде у правовому полі України як представницький орган кримськотатарського народу», – зазначив Барієв.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine