Прем’єр Шмигаль анонсував нову хвилю перевірок ВЛК

Влада

Найближчим часом в Україні планується покращення проходження військово-лікарської комісії в рамках цифровізації та дебюрократизації. Також триває процес перевірок з подальшим реагуванням на дії комісій з боку профільного міністерства.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Ще один аспект – максимальна зручність проходження ВЛК для військових. Тут, крім цифровізації та дебюрократизації, тривають перевірки комісій з боку профільного міністерства”, – повідомив Шмигаль.

Також міністр заявив, що на даний час вже перевірено понад 53 тисячі медико-експертних справ.

“Зафіксовані порушення, надані рекомендації, по кожному факту буде реагування”, – запевняє він.

Шмигаль заявив, що такі перевірки будуть регулярними і їх нова хвиля розпочнеться уже у квітні.

Раніше Міністерством охорони здоров’я було перевірено роботу 10 позаштатних військово-лікарських комісій при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки у місті Києві.

МОЗ України з квітня планує розпочати повторні перевірки роботи військово-лікарських комісій (ВЛК), щоб перевірити, чи були виконані надані рекомендації.

  • В Україні набув чинності указ президента Володимира Зеленського про звільнення у запас військовослужбовців строкової військової служби.
  • Верховна Рада 23 лютого підтримала законопроєкт поданий Володимиром Зеленським про демобілізацію строковиків в Україні. 26 лютого президент підписав указ.