Засуджений за бійку Ілля Нікулін з Херсона отримав підозру за роботу тюремником в окупаційному «УСИН»

Влада

42-річний херсонець Ілля Нікулін заочно отримав від СБУ підозру в колабораційній діяльності. Він з червня 2022 року працює в незаконно створеному окупантами «УСИН – управлении службы исполнения наказаний по Херсонской области». Незадовго до цього його засудили за нанесення умисних легких тілесних ушкоджень під час бійки.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі встановили, що 42-річний Нікулін Ілля Вадимович з Херсона на початку червня 2022 року добровільно почав працювати на російських окупантів молодшим інспектором 2 категорії відділу нагляду та безпеки в незаконно створеному «управлении службы исполнения наказания», більш відомому в РФ як УСИН.

В жовтні 2022 року Ілля Нікулін виїхав з Херсона до тимчасово окупованого Генічеська, де продовжив працювати тюремником у окупантів.

За скоєний злочин йому повідомили підозру в колабораційній діяльності за ч. 7 ст. 111-1 КК України. Йому світить від 12 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Незадовго до цього Ілля Нікулін отримав вирок Херсонського міського суду за бійку, влаштовану в Херсоні, на проспекті Адмірала Сенявіна біля будинку 112. За нанесення умисних легких тілесних ушкоджень потерпілому Нікуліна оштрафували на 850 гривень і стягнули з нього 451 гривню за проведену судову медичну експертизу.

У вироку суду йдеться, що Ілля Нікулін на той час ніде офіційно не працював.

  • Як повідомляв ЦЖР, 30-річна Альбіна Беспалова з села Микільське Дар’ївської громади Херсонського району заочно визнана винною в колабораційній діяльності. Жінка працювала тюремницею у окупантів. Суд дав їй 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.