Життя

Колишній в'язень Кремля Олег Сенцов відвідав в київській лікарні звільнених з російських в'язниць українців Володимира Балуха, Романа Сущенка та Євгена Панова. Читати далі

У Бурятії (РФ) в ніч на 19 вересня викрали якутського шамана Олександра Габишева, який ішов у Москву «виганяти» з Кремля президента РФ Володимира Путіна.

Чоловік, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, затриманий. Ним виявився 42-річний уродженець смт Форос (АР Крим) Олексій Белько. Раніше він брав участь в антитерористичної операції на Донбасі, а пізніше був начальником радіостанції радіоцентру польового вузла зв'язку військової частини А3628 в Броварах Київської області в званні старшого сержанта.

Вперше після звільнення з російського полону Олег Сенцов прийшов в театр. Актори київського академічного театру «Актор» передали йому таблички «FreeSentsov», які раніше завжди виносили після вистави.

Соціальна мережа Facebook призупинила діяльність в Україні акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації. Ідентифікувати велику каипанію, яку вела «фабрика тролів», вдалося на основі поведінкового аналізу підозрюваних, а не змісту контенту. Серед заблокованих сторінок виявилися акаунти видань Znaj.ua, Politeka, Hyser, які часто публікують неперевірену інформацію.

Звільнений з російського ув'язнення український активіст Володимир Балух розповів про жорстокі тортури і катурвання, які застосовували до нього співробітники СІЗО в російській Твері і колонії №4 міста Торжок Тверської області Росії у лютому-березні 2019 року.

У Києві колишній український політв’язень, кримчанин Володимир Балух, 7 вересня звільнений з російського ув’язнення, проводить першу пресконференцію на свободі.

Звільнений з російського ув'язнення колишній український політв'язень, режисер Олег Сенцов після тижня перебування на батьківщині поділився сумним враженням про Україну: за 5 років його перебування в російській в'язниці в країні відбулося не багато змін і усі воюють з усіма.

Звільнений з російської в'язниці колишній український політв'язень, кримчанин Олег Сенцов показав свою єдину фотографію в камері колонії РФ. На ній режисер тримає в руці банку з синьою і жовтою смугами, яку він возив усі 5 років перебування в російському ув'язненні, а в Києві передав президенту України разом зі своїм тюремним...

До Одеси в суботу, 13 вересня, повернулись звільнені з російського полону екіпажі малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу» Військово-Морських Сил ЗС України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine