Життя

самоизоляция

Коронавірус типу «Дельта», який уперше було виявлено в Індії, зафіксовано в Україні у двох людей, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. Читати далі

Пенсійний фонд України (ПФУ) нагадав календар перерахунків пенсій у 2021 році - зокрема, 1 липня 2021 року зросте мінімальна пенсія за віком та доплата за понаднормовий стаж у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму. З 1 липня 2021 року зростуть розміри надбавок, доплат, підвищень, мінімальних пенсійних виплат.

Ощадбанк на період карантину вирішив не блокувати прострочені карти внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за тарифним пакетом «Мій рахунок». Отримати оновлену карту можна у відділенні Ощадбанку, але в разі, якщо немає можливості її забрати, то переселенці можуть і далі користуватися старою картою, термін дії якої вже закінчився.

Президент України Володимир Зеленський заявив про запуск загальнонаціональної програми президента «Здорова Україна», яка націлена на збільшення тривалості життя населення в країні.

Пам'ятник Шевченку в Копенгагені осквернили, розфарбувавши в кольори прапора РФ. Імовірно, це зробили російські футбольні фанати напередодні матчу Данія-Росія в межах Євро-2021.

Заборгованість по виплаті пенсій є у 280 з 631 тисяч пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб. Такої ситуації не було навіть в складні для України 1990-і роки.

Офіс президента України відмовляється від практики утримання закритих територій, куди не допускають простих громадян. Тому національний парк Залісся і Острів Бірючий на Азовському морі, де розташована літня резиденція, в якій полюбляє відпочивати Володимир Зеленський з родиною, відкрили для всіх громадян.

Українська співачка з окупованого Криму Юлія Качула презентувала україномовний відеокліп «Твій Спокій - Твоя Свобода», створений спільно з електронним дуетом мультиінструменталісток зі Львова «Krapka;KOMA».

Пенсійний фонд України протягом п'яти років повинен включити до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування дані про трудову діяльність працівників.

Пресаташе збірної України з футболу Олександр Гливинський заявив, що збірна має намір виступати на Євро-2020 у новій формі з картою країни з Кримом і написами «Слава Україні! – Героям слава!».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine