Життя

Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) Росії підтвердила, що незаконно засудженого в окупованому Криму у «справі диверсантів» українця Євгена Панова етапували в одну з колоній Омської області, проте його родичі не...

Читати далі

Український режисер, кримчанин Олег Сенцов, якого в кінці 2018 роки знову перевели в колонію Лабитнангі з медичної частини, де він відновлювався після тривалого голодування, набрав вагу і займається спортом.

Два винищувачі-бомбардувальники Су-34 зіткнулися в повітрі над Татарським протокою в РФ.

Матері українських військових моряків звернулися до міжнародних організацій з проханням про допомогу у звільненні військовополонених.

Український політв'язень Роман Сущенко вперше за два з половиною роки провів тривале побачення з дружиною і дочкою. Як розповіла донька журналіста Юлія, побачення тривало три дні й проходило в колонії у кімнаті для тривалих побачень з ув'язненими.

Український омбудсмен Людмила Денісова зустрілася в Москві з активістами та правозахисниками, які підтримують полонених українських моряків: вони зібрали понад півмільйона рублів, на які військовополоненим купили одяг, їжу.

Семеро врятованих українських моряків із затонулого в Чорному моря біля узбережжя Туреччини суховантажного судна VOLGO BALT 214 під прапором Панами 12 січня прибули зі Стамбула в Одесу.

У Херсоні в суботу, 12 січня, близько сотні мешканців міста та області провели на площі Свободи мітинг з вимогою звільнення українських громадян, незаконно затриманих та засуджених окупаційною «владою» Росії в Криму.

Врятовані українські моряки із затонулого 7 січня в Чорному морі біля Туреччини судна VOLGO BALT 214 можуть повернутися до України вже 12-13 січня.

Сімох врятованих українських моряків із затонулого 7 січня в Чорному морі біля Туреччини судна VOLGO BALT 214 під прапором Панами в четвер, 10 січня, виписали з лікарні міста Самсун. Найближчим часом вони зможуть повернутися в Україну.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine