Життя

В Україні станом на 19 січня лабораторно підтверджено 1 167 655 випадків COVID-19, з них за добу - 3 939. Читати далі

Біля берегів Туреччини тривають пошуки п’ятьох моряків із затонулого судна Arvin. Раніше врятованих громадян України незабаром випишуть із лікарні.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час зустрічі з членами фракції «Слуга народу» заявив, що вакцинація від COVID-19 в Україні почнеться в середині лютого.

У Чорному морі біля узбережжя Туреччини 17 січня затонув суховантаж Arvin (IMO: 8874316, прапор Палау), який належить українській компанії Arvin Shipping LTD. Турецьким рятувальникам вдалося врятувати шістьох членів команди, знайдені тіла двох загиблих. Екіпаж судна - громадяни України і Росії.

На рахунки переселенців, які отримують пенсії на платіжну картку Ощадбанку, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), можуть бути зараховані кошти тільки в національній валюті. Щоб отримати переказ з Росії, в банку рекомендують скористатися однією з систем міжнародних грошових переказів для переказу у валюті.

В Ощадбанку пояснюють, що для того, щоб потрапити на прийом до фахівця банку для отримання платіжної картки, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), внутрішньо переміщені особи (ВПО) і інші клієнти банку не повинні надавати результати тесту на коронавірус.

Соціальна мережа Facebook повідомила, що видалила в грудні 2020 року десятки профілів, пов’язаних із партією «Європейська солідарність», яку очолює п’ятий президент України Петро Порошенко, та наближених до нього громадськими організаціями «Справа громад» та «Антикорупційний блокпост».

В Україні 11 січня вдень очікується від 3° морозу до 5° тепла. У той же час протягом тижня очікується зниження температури до 16° морозу и снег.

В'язень Кремля, українець Валентин Виговський заявляє, що в російській колонії в Кірово-Чепецьку, де його утримують, спалах коронавірусу, і не виключає, що перехворів COVID-19.

Четверо українських моряків - членів екіпажу танкера Captain Khayyam, який був затриманий у територіальних водах Лівії в 2016 році, повернулися в Україну.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine