Життя

Херсонці і жителі навколишніх населених пунктів зібрались під стінами обласної адміністрації з вимогами локалізувати пожежі в дніпровських плавнях, виявити їх причини та покарати винуватців. За словами активістів, найвірогіднішою причиною масових...

Читати далі

21 жінка і 54 дитини - громадян України - знаходяться в Сирії в важких умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою і просять допомоги в поверненні в Україну.

Поранення руки військовополоненого українського моряка Василя Сороки, якому 18 березня зробили операцію в московській лікарні, виявилися значно серйознішими, ніж передбачалося при обстеженні. Лікарям довелося відновлювати втрачені сухожилля згиначів двох пальців, а також вийняти 8 осколків.

В Росії українського політв’язня Євгена Панова, незаконно засудженого в окупованому Криму, повернули з колонії-лікарні до колонії №6 у Омську, бо немає чим лікувати.

У Росії український політв'язень Павло Гриб у своєму останньому слові на засіданні Північно-Кавказського військового окружного суду у Ростові-на-Дону не визнав обвинувачень у нібито схилянні до скоєння теракту росіянки Тетяни Єршової та назвав ФСБ «бандитами і вбивцями».

Все менше громадян України використовують для отримання інформації українське телебачення, свідчить дослідження, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення ГО «Детектор Медіа».

У Росії фігуранта севастопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Нурі Прімова перевели з колонії №5 в селищі Ясний Республіки Марій Ел, де він відбуває 5-річний термін ув'язнення, на обстеження в лікарню селища Мєдвєдєво.

В Росії на засіданні Північно-Кавказського військового окружного суду прокурори на дебатах попросили покарання для українського політв'язня Павла Гриба у вигляді 6 років ув'язнення.

За останні три місяці кількість українців, які поки що не визначилися, за якого кандидата в президенти України вони будуть голосувати, збільшилася.

У Москві прооперували військовополоненого українського моряка Василя Сороку, який отримав поранення під час захоплення російськими військовими кораблів ВМСУ в Чорному морі 25 листопада 2018 року.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів