Життя

Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак» про хлопчика, який живе на Донбасі під час бойових дій, став номінантом американської телевізійної премії «Еммі». Читати далі

Станом на ранок 7 серпня в Україні лабораторно підтверджено 1 453 нові випадки захворювання на коронавірус, 33 людини померли.

Станом на ранок 5 серпня в Україні лабораторно підтверджено 1271 новий випадок захворювання на коронавірус, 24 людини померли.

З моменту затвердження Кабміном «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», минуло майже 6 років, проте, як показує практика, з виплатою допомоги й досі пов’язано чимало міфів. Юридичний порадник вирішив допомогти розібратися з тим, де правда, а...

Правоохоронці Львова перевіряють повідомлення від невідомого про мінування приміщення, де розташовується три суди міста, евакуйовано майже 200 осіб. Правоохоронці обстежують будівлю та прилеглу територію. Загалом із приміщення, де розташовані Галицький, Сихівський районний суд, а також Львівський окружний адміністративний суд, евакуйовано майже 200 співробітників і відвідувачів.

В Україні набули чинності нові правила адаптивного карантину: міста і райони розподілені на чотири зони залежно від епідеміологічної ситуації. У п'ятницю, 7 серпня, комісія на черговому засіданні перегляне цей поділ.

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX з астронавтами Робертом Бенкеном і Дугласом Херлі успішно повернувся на Землю після двох місяців перебування в космосі.

Учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» 1 серпня відвідали адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Один з лідерів світового сервісу відеопрокату, компанія Netflix знімає свій перший художній фільм в Україні. Серед головних акторів комедійної стрічки The Last Mercenary (Останній найманець) - актори Жан-Клод Ван Дамм і Албан Іванов.

Мусульмани всього світу 31 липня відзначають Курбан-Байрам - одне з найбільших свят Ісламу, що знаменує закінчення хаджу, паломництва в Мекку.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine