Життя

лекарства

З 1 квітня рецептурні препарати в аптеці в Україні можна бути отримати не лише за паперовим, а і за електронним рецептом.  Читати далі

В Ніжині перейменували вулицю на честь загиблого Героя України Олександра Мацієвського, якого беззбройного після слів «Слава Україні» розстріляли російські окупанти.

Команда волонтерів створила простір Sharity.place для безплатних оголошень, де українці можуть запропонувати або попросити про допомогу.

З 1 квітня в Україні заплановано перерахунок пенсій для пенсіонерів. Однак це не індексація, яка відбулася у березні.

Через обстріли в національному природному парку «Кам’янська Січ» на звільненій частині Херсонщини вдалося обстежити лише п’яту частину території. Працівники парку нарахували нанесених збитків більше ніж на 100 млн грн. Це при тому, що тут навіть не починали рахувати збитки щодо іхтіофауни, зокрема, пов’язані з різким зменшенням рівня води у Каховському...

Кабінет Міністрів України продовжив дію фіксованої ціни на електроенергію для населення 1,44 грн/кВт-год та 1,68 грн/кВт-год залежно від споживання до 30 квітня цього року.

Через запровадження санкцій в російських лікарнях не вистачає трупів для навчання медиків та відпрацьовування навичок.

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і постраждалих від війни осіб. На грошову допомогу можуть розраховувати люди, які раніше не отримували виплат від міжнародних організацій і мають дохід менший за 5400 гривень на місяць.

З 1 березня в Україні провели індексацію пенсії для майже усіх категорій її отримувачів. Умови перерахунку відрізняються залежно від виду та дати призначеної особам пенсії. Пенсії, призначені у 2020 - 2022 роках, не підлягають індексації, проте до них буде доплачуватися мінімальна надбавка у розмірі 100 гривень. Максимальний розмір індексації у...

В Україні з 1 березня пенсії індексували понад 10,5 млн пенсіонерів. Середній розмір збільшення складає 579,1 грн. Найвищий середній розмір підвищення після індексації виявився у військових пенсіонерів. Кількість таких осіб – 500 тисяч, середнє підвищення пенсії складає 1073,56 грн.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine