Життя

ГО «Інтерньюз-Україна» запускає проект TrollessUA для виявлення та блокування підозрілих профілів в українському сегменті Facebook, які активно коментують, використовуючи мову ненависті та образ, маніпулюють категорією «патріот» та водночас масово поширюють...

Читати далі

У політв'язня Володимира Балуха в російській колонії погіршився стан здоров'я, але діагноз йому досі не поставили.

Всеукраїнська прем’єра та вихід на широкі екрани фільму Тимура Ященко «Черкаси» відбудуться 27 лютого 2020 року.

Верхня палата американського Конгресу ухвалила резолюцію, присвячену 5-ій річниці Революції Гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Армія США почне випробування бойових роботів Robotic Combat Vehicle (RCV) вже в 2020 році.

В Україні 16 липня набуває чинності Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Місце голосування змінили 233 347 виборців, в тому числі 2761 жителів АРК і Севастополя на дострокових виборах до Верховної Ради України, які призначені на 21 липня.

Під час візиту до Одеси 13 липня президент України Володимир Зеленський разом із членами команди свого Офісу скупались у морі на міському пляжі. Їх не відлякало навіть те, що вода не дуже прогрілась – лише 16,3 градуси.

У Москві пізно ввечері 11 липня відпустили з відділень ОВС всіх 46 кримських татар, які були затримані вранці біля Верховного суду РФ. На них склали адміністративні протоколи.

У Херсоні в четвер, 11 липня, під час мітингу біля будівлі Херсонської ОДА на підтримку ймовірного очільника області Юрія Гусєва сталася сутичка між агресивно налаштованими учасниками акції та представниками ЗМІ.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів