Життя

Президент РФ Володимир Путін в інкубаційний період тиснув руку Дениса Проценка, головлікаря московської інфекційної лікарні №40 в Москві, який захворів COVID-19. Читати далі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», з допомогою якого школярі зможуть навчатися під час карантину через коронавірус, запустять із 6 квітня. Для кожного класу уроки транслюватимуть на різних телеканалах.

Станом на 22:00 30 березня в Україні 548 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 - летальні.

В Україні пенсії будуть тричі підвищуватися навесні: індексація виплат, одноразова допомога і доплата за віком.

Станом на 22:00 неділі, 29 березня, в Україні було виявлено 475 випадків інфікування COVID-19. За офіційними даними, шестеро людей вилікувався, 10 – померли.

Уперше на українському телебаченні із 27 березня і до завершення карантину щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі телеканали Суспільного мовлення транслюватимуть богослужіння та обрядові заходи головних церков і релігійних організацій.

Правозахисники розробили рекомендації для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), яким необхідно продовжити або призначити адресну соціальну допомогу.

Правозахисники пояснили, у яких випадках посадовці регіональних департаментів соціального захисту можуть скасувати щомісячні адресні виплати для внутрішньо переселених осіб (ВПО).

У Чернівецькій області станом на ранок 22 березня зафіксовано 8 випадків одужання інфікованих коронавірусом.

У Львівській області за період з 17:00 21 березня до 8:00 22 березня зафіксовано 21 пацієнта з підозрою на зараження коронавірусом.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine