Сенцов попросив опублікувати його заповіт

Український політв'язень Олег Сенцов, який почав виходити з тривалого голодування в знак протесту через незаконне засудження РФ його та інших українських громадян, попросив опублікувати його заповіт.

Лист журналістам передала його сестра Наталя Каплан, передає Центр журналістських розслідувань.

У листі від 7 вересня 2018 Сенцов заповідає екранізацію своїх робіт режисерові Євгенії Врадій, і призначив спадкоємцями своїх дітей – Аліну і Владислава, пише «Громадське».

«Я, Сенцов, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам’яті заповідаю в разі моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме «Носоріг», «Кай», а також написані мною в неволі «Блискучий світ», «Ворони» та «Крісті» моєї соратниці і другому режисерові Євгенії Врадій в якості режисера-постановника. У разі її відмови, воно має право вибрати, кому передоручити ці екранізації, а також вибрати компанію виробника цих фільмів.

Правонаступниками, спадкоємцями і одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті, я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава. Заповіт складено в ІК-8 м Лабитнангі в присутності і завірено моїм адвокатом Дінзе Дмитром. 07.09.18», – йдеться в тексті заповіту.

В Європейський парламент на вручення премії імені Сахарова незаконно засудженому в РФ українському режисерові Олегу Сенцову запросили його адвоката Дмитра Дінзе і сестру Наталію Каплан.

Стан здоров’я незаконно засудженого в РФ українського режисера, кримчанина Олега Сенцова, який закінчив багатоденну голодування в колонії Лабитнангі, важке, у нього немає оптимізму з приводу свого майбутнього, раніше повідомила двоюрідна сестра політв’язня Наталія Каплан.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine