Грошей у росіян нема. Комунальники і працівники решти служб у Каховці на Херсонщині скаржаться на зменшення і зниження зарплат

Південь
Гауляйтер Каховки Павло Філіпчук зі своїм підлеглим у робочий час купує овочі на генічеському ринку, 22 травня 2024 року. Фото з окупаційних пабліків. Філіпчук там у центрі в тіні
Гауляйтер Каховки Павло Філіпчук зі своїм підлеглим у робочий час купує овочі на генічеському ринку, 22 травня 2024 року. Фото з окупаційних пабліків. Філіпчук там у центрі в тіні

Працівники окупаційних комунальних підприємств і інших служб у Каховській міській громаді на Херсонщині скаржаться на значне зниження зарплат і заборгованість по них. Раніше місцевий російський гауляйтер Павло Філіпчук погрожував їм, що в разі незадоволення діями загарбників місцевих комунальників залишать не лише без грошей, а й взагалі без їжі. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

В окупаційних чатах Каховки на значні зменшення і затримки зарплат скаржаться працівники місцевих комунальних і інших служб. 

«Не виплачують зарплату всім комунальникам, працівникам газопостачального підприємства і району електромереж. Затримують зарплати і в «службі з надзвичайних ситуацій», яким зарплату й так урізали до 30 тисяч рублів. Хоча вони кожен день гасять пожежі і ліквідовують наслідки численних обстрілів», – скаржаться місцеві колаборанти.

За їхніми словами, представники окупаційної влади пропонують звільнятися всім, хто чимось незадоволений. 

Звільненням окупанти погрожують й тим, хто вимагає надати розрахункові листи, й тим, хто просто запитує у начальства, коли буде зарплата.

«На всі питання у них одна відповідь: «Щось не подобається? Йди на всі чотири сторони. В той же час застати в місті Павла Філіпчука майже неможливо. Він постійно перебуває і «керує» Каховкою з Генічеська, де має житловий будинок. У робочі дні і робочий час його часто бачать на генічеському ринку», – обурені дрібні колаборанти.

Як відомо, раніше гауляйтер Каховки Павло Філіпчук погрожував залишити без грошей і їжі усіх незадоволених працівників місцевих комунальних підприємств. «Будете їсти траву!» – обіцяв їм Філіпчук.

Як повідомляв ЦЖР, через скасування плати за водопостачання в Любимівській селищній громаді Каховського району, якою теж «керує» Павло Філіпчук, уже більше місяця взагалі немає води. А у комунальників нема запчастин, щоб ремонтувати свердловини. 

Також ЦЖР писав про різке зменшення зарплат вчителям і зменшення пенсій на окупованій частині Херсонщини. Через це в нечисленних відкритих російськими загарбниками школах стали звільнятися працівники. Також окупанти перевели на самоокупність нещодавно з великим пафосом відкриті тут автошколи, які зараз опинилися під загрозою закриття.