У Києві і світі проходить акція «Солідарність з Олегом Сенцовим»: український політв’язень голодує вже 100 днів

Життя
Фото: investigator.org.ua

У Києві 21 серпня проходить акція «Солідарність з Олегом Сенцовим»: український політв’язень голодує в російської колонії вже 100 днів.

Активісти зібралися в Києві біля посольства РФ, а також в інших містах по всьому світу, передає Центр журналістських розслідувань.

Фото: investigator.org.ua

Фото: investigator.org.ua

Фото: investigator.org.ua

«Ми віримо, що саме зараз, коли він втрачає надію на звільнення політв’язнів, коли він голодує вже більше трьох місяців, коли його стан погіршується такі акції необхідні.

Ця акція – частина міжнародної кампанії з написання листів Олегу ініційована PEN International. Приносьте совї листи на акцію. Підтримайте Сенцова та його боротьбу за звільнення політв’язнів. Запросіть друзів на цю подію», – повідомляє Центр громадянських свобод.

15 серпня комісія з питань помилування в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ відхилила два клопотання про помилування Сенцова.

У Кремлі продовжують наполягати, що Сенцов повинен просити про помилування сам.

Нагадаємо, 9 серпня з дозволу Олега Сенцова опубліковані його фотографії з російської колонії. Стан здоров’я українського політв’язня, який тримає голодовку з вимогою звільнити всіх українських в’язнів Кремля, знову погіршився, у нього стався третій криз.