Подкаст

На цьому тижні Київський апеляційний суд скасував арешт колишнього голови Апеляційного  Читати далі

Майже рік продовжується розгляд справи про держзраду колишнього «міністра охорони здоров’я» окупаційного «уряду» Криму Петра Міхальчевського. Його звинувачують у державній зраді та посягання на територіальну цілісність. Справу розглядає Дніпровський районний суд Києва. Наразі справа – майже на фінішній прямій: сторона захисту перейшла до надання доказів.

Чому судова реформа провалена, хто за це відповідає, чому не відбулося оновлення судової системи, а судді досі підзвітні політикам, а не суспільству, що саме повинен зробити наступний президент – у інтерв’ю з Михайлом Жернаковим – директором Фундації DEJURE, головним експертом з судової реформи Реанімаційного пакету реформ, кандидатом юридичних наук.

На цьому тижні Київський апеляційний суд відмовив у клопотанні стороні захисту та залишив під вартою колишнього голову Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука, якого підозрюють у державній зраді. Таким чином, Валерій Чорнобук залишається у СІЗО до 24 травня.

На цьому тижні Оболонський районний суд Києва призупинив розгляд справи та оголосив в розшук капітана керченського судна «Норд» Володимира Горбенка. Більше року Шевченківський районний суд розглядає справу кримського екс-керівника відділення «Укрнафти» на півострові Андрія Хабарова. 38 суддів новоствореного Вищого антикорупційного суду України склали присягу. Так званий «Київський районний суд» Сімферополя...

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine