У Красногвардійському районі Криму через детонацію боєприпасів евакуюють людей і зупиняють рух поїздів

Новини

У Красногвардійському районі Криму через детонацію боєприпасів евакуюють людей і зупиняють рух поїздів.

Про це повідомив «глава Криму», колаборант Сергій Аксенов.

«В результаті атаки ворожого безпілотника на Червоногвардійський район відбулася детонація на складі боєприпасів. Руйнувань і постраждалих, за попередніми даними, немає. Прийнято рішення про евакуацію населення в радіусі 5 кілометрів від місця НП в пункти тимчасового розміщення. Для мінімізації ризиків також вирішено призупинити рух Кримської залізниці. Розраховуємо, що наслідки НП будуть усунені у стислий термін», – заявив колаборант.

В соцмережах повідомляють про вибухи та пожежі і прильоти БпЛА в різних районах окупованого Криму.

Пожежі після вибухів на складах боєприпасів в окупованому Криму, які російські військові обладнали на Старокримському полігоні в Кіровському районі, супутниками космічного агентства NASA були віднесені до категорії масштабних пожеж. За інформацією окупаційної «влади» детонація боєприпасів на складах ще триває, хоч і з меншою частотою, ніж 19 липня.

Як повідомлялось, вранці 19 липня 2023 року в окупованому Криму у Кіровському районі сталася «бавовна» на Старокримському полігоні, де облаштовані склади боєприпасів російських загарбників. Через пожежу та сильні вибухи перекрита траса «Таврида». Детонація на складах боєприпасів продовжувалась весь день. Понад 2 тисяч мешканців прилеглих населених пунктів евакуювали.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

Читайте розслідування про військові об’єкти окупантів у Східному Криму: «Тут може бути «бавовна»: Східний Крим».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter