Корупція

НАБУ оприлюднило відеокоментар у справі ТОВ «Золотой мандарин Ойл», де фігурують колишний нардеп Георгій Логвинський і колишний представник президента в Криму і уповноважений уряду в справах ЄСПЛ Борис Бабін. Читати далі

Компанії групи ДТЕК Ріната Ахметова наприкінці 2019 року перестали платити за послуги передачі енергії державній компанії «Укренерго» і станом на 10 січня накопичили борг у розмірі 544,48 млн грн.

Кабінет міністрів України призначив новим головою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Новікова, якого 16 грудня одноголосно обрала конкурсна комісія.

Державне бюро розслідувань (ДБР) закупить програмне забезпечення у компанії «Ай Ай Ті Трейдінг», яка раніше фігурувала в розслідуванні відомства за фактом розтрати бюджетних коштів.

Новим главою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) конкурсна комісія 16 грудня обрала Олександра Новікова. За його кандидатуру проголосували всі шість членів комісії.

У Німеччині Вищий земельний суд Ольденбурга вирішив, що колишній народний депутат Олександр Онищенко перебуватиме у в’язниці, очікуючи рішення про екстрадицію до України, де його обвинувачують в організації схеми розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність із ПАТ «Укргазвидобування». Про вихід під заставу наразі...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) очікує, що екс-депутата Олександра Онищенка екстрадують з Німеччини в Україну протягом одного-двох місяців.

У Німеччині в місті Аахен поліція за запитом українських правоохоронців затримала нардепа-втікача Олександра Онищенка, якого підозрюють в організації схеми з розкрадання мільярдних коштів під час видобутку та продажу природного газу.

Вищий антикорупційний суд обрав підозрюваному у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави 1 мільйон гривень.

Дослідження всіх торгів АРМА показало низку проблем роботи Нацагентства у сфері продажу активів - від продажу лотів компаніям з ознаками фіктивності до порушення регламенту і збуту лотів, які не підлягають продажу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine