Коррупция

Слідчі ДБР проводять досудове розслідування діяльності в Україні компанії VS Energy, яку контролює наближена до Кремля російська злочинна група «Лужники» на чолі з громадянами рф Олєксандром Бабаковим, Євгєнієм Гінером та...

Читати далі

За поданням Державного бюро розслідувань суд наклав арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака.

До переліку підприємств для забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану внесено щонайменше 13 компаній, які належать власникам з Росії та Білорусі.

Журналісти міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP та їхні партнери з різних країн світу створили базу даних активів, що належать наближеним до президента Росії Володимира Путіна ключовим особам - чиновникам, олігархам, бізнесменам. Результатом цієї роботи стало виявлення понад 145 активів - вілли, яхти, літаки - загальною вартістю 17,5 мільярдів доларів. Серед осіб,...

Команда російського опозиціонера Олексія Навального випустила нове розслідування, в якому розповіла про суперяхту «Шехерезада» (Scheherazade) вартість 700 мільйонів доларів, яка, ймовірно, належить президенту РФ Володимиру Путіну. Стверджується, що екіпаж судна сформовано зі співробітників Російської Федеральної служби охорони (ФСО).

На найбільшому в історії України тендері зареєструвались три компанії з електропоїздами на суму 31,64 млрд грн.

Верховний суд відхилив скаргу Ігоря Гладковського - сина екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського - у справі проти журналістів Дениса Бігуса і Лесі Іванової щодо визнання недостовірним та спростування розслідування про корупцію в оборонній сфері.

Велика Британія скасувала свої так звані «золоті візи» для багатих інвесторів на тлі побоювань щодо припливу незаконних російських грошей до країни в період загострення напруженості між Росією та Заходом через Україну.

Кабінет міністрів повторно затвердив склад конкурсної комісії з обрання директора НАБУ, включивши до неї вже шість членів, зокрема і міжнародного експерта Драго Коса, але водночас дописав у рішення незаконну умову про те, що він має вийти із складу конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Таким чином уряд знову...

Кабінет міністрів допоміг зірвати конкурс на обрання директора НАБУ, затвердивши п’ять замість шести членів конкурсної комісії. Таким чином комісію не сформовано в строк, передбачений законом, що дає підстави для зриву конкурсу або скасування його результатів.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine