Корупція

Посадовці Офісу президента України та близьке оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова використовують на своїх автівках несправжні номерні знаки. Читати далі

Президент Володимир Зеленський ветував ухвалений 3 червня Верховною Радою закон про відновлення покарання у вигляді позбавлення волі за недостовірне декларування, до якого нардепи внесли поправку, що унеможливлює покарання за брехню щодо майна членів сім’ї посадовця.

Журналісти Bihus.Info оприлюднили повний наявний в них масив так званих «плівок Медведчука» - телефонних розмов голови політради «Опозиційної платформи - За життя» за 2014-2017 роки, які стали основою чотирьох серій розслідування видання.

Київський апеляційний суд не скасував арешт 127 гектарів землі у Закарпатській області, більша частина яких орендується ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур».

Президент Володимир Зеленський ветує ухвалений 3 червня Верховною Радою закон про відновлення покарання у вигляді позбавлення волі за недостовірне декларування із внесеною нардепами поправкою, яка унеможливлює покарання за брехню щодо майна членів сім’ї посадовця. У такому вигляді він ставить під загрозу безвізовий режим з ЕС.

Верховна Рада у другому читанні ухвалила поданий президентом проєкт закону, який відновлює норми Кримінального кодексу про ув'язнення за брехню в декларації, а також за навмисне неподання декларації, раніше скасовані Конституційним судом України. Однак у Центрі протидії корупції вказують, що до проєкту внесли поправку, яка унеможливлює покарання за брехню щодо майна...

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) заочно арештував колишнього голову правління ПАТ «КБ «ПриватБанк» Олександра Дубілета, якого раніше оголосили в розшук у справі про виведення 8,2 млрд грн з банку перед його націоналізацією.

На плівках, отриманих виданням Bihus.Info, обговорюється зацікавленість Кремля в купівлі Україною вугілля у самопроголошених «республік» на Донбасі і схема поставок його за допомогою фірми-посередника. 31 грудня 2014 року, за словами Віктора Медведчука на записах, СБУ відвезла в «ДНР/ЛНР» перший транш авансу готівкою.

Міністерство оборони України 30 квітня за результатами тендерів уклало дві угоди з ТОВ «Військсервіс-Волонтер» про харчування військовослужбовців на загальну суму 1,02 млрд грн.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими та цивільну конфіскацію активів у сумі понад 1,2 млн гривень, які отримав нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива за здачу в оренду ями для відходів на Полтавщині.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine