Корупція

Окружний адміністративний суд Києва у вівторок, 11 грудня, поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, якого 31 січня 2018 року звільнив Кабмін України. Читати далі

Головна військова прокуратура РФ почала перевірку контрактів між Росгвардією і м'ясокомбінатом «Дружба народів» з анексованого Криму на поставку продуктів за завищеними цінами. Федеральна антимонопольна служба (ФАС) порушила справу з цього приводу.

Департамент контррозвідки СБУ підтвердив, що цивільна дружина першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Сергія Семочка та її донька мають громадянство РФ.

Світова економіка в результаті корупції щорічно втрачає 2,6 трлн дол, при цьому щорічний обсяг хабарів в світовому масштабі становить один трильйон доларів. Ці кошти складають понад п'яти відсотків глобального ВВП.

Антимонопольний комітет України закрив справу щодо монопольного становища холдингу «ДТЕК» Ріната Ахметова.

На Мальті слідчі встановили групу громадян, які, на їхню думку, організували в жовтні 2017 року вбивство журналістки Дафни Каруани Галісії, яка займалася розслідуванням корупційних справ після публікації «Панамських документів» (Panama Papers).

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) заочно оголосила про підозру у незаконному збагаченні колишньому виконувачу обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирославу Продану.

Корпоративні інвестфонди «Прайм Ессетс Капітал» і «ВІК», акціонерами яких є відповідно президент України Петро Порошенко і його соратник, нардеп Ігор Кононенко, 15 листопада підписали пакет документів про продаж ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» з новим власником - компанією «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Сергій Семочко подав до суду на журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» за розслідування про майно і російські паспорти його родини.

Служба зовнішньої розвідки України (СЗРУ) відмовилась надавати інформацію щодо грошового забезпечення, отриманого першим заступником керівника служби Сергія Семочка з моменту призначення на посаду та порадила звертатись особисто до нього.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine