Корупція

В Україні в 2017 році сукупна чиста вартість активів трьох найбагатших українських олігархів перевищувала 6% ВВП країни. При цьому відношення частки доходу найбагатших людей до ВВП не змінювалося з 2007...

Читати далі

Співробітники СБУ викрили протиправний механізм, через який керівництво ВАТ Запоріжгаз завдало державі багатомільйонних збитків.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє декларації кандидатів у президенти.

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) вирішило подовжити термін подання документів на конкурс управителя заарештованими активами резиденції «Межигір'я» до 28 лютого включно.

Головне управління Нацполіції в АРК та Севастополі спільно з Одеським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та прокуратурою АРК викрили факт розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах, виділених за програмою адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з тимчасово окупованих Криму та Донбасу.

Українські журналісти, об’єднані довкола розслідувального проекту YyanukovychLeaks, вказують на непрозорість відбору Агентством з виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) нового управлінця для резиденції «Межигір’я».

Шевченківський райсуд Києва у відповідь на скаргу юристів проекту «Тисни» (Bihus.Info), зобов’язав Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрити кримінальне провадження щодо ймовірної легалізації коштів партією «Опозиційний блок», якій перерахували кошти фірми з ознаками «фіктивності».

Підвідомча міністру внутрішніх справ Арсену Авакову Нацполіція відкрила кримінальне провадження проти експерта Надії Бугрової, яка провела дослідження, що довело наявність численних порушень при виготовленні рюкзаків, закуплених МВС для Нацгвардії, після чого НАБУ вручило підозру синові міністра Олександру Авакову.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський запевняє, що не веде бізнес в РФ.

Журналісти дізналися, що Володимир Зеленський є одним з бенефіціарів кіпрської компанії Green Family LTD, яка є не тільки співзасновником компанії ТОВ «Квартал 95», але також і трьох кінокомпаній - «Вайсберг Пікчерс», «Платинумфильм» і «Грін Филмс», які працюють на ринок РФ.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine