Нардеп просить прокуратуру АРК відкрити провадження на учасників «виборів» в Криму

Новини
Фото: sevastopolnews.info

Народний депутат України, кримчанин Дмитро Білоцерківець (фракція Блок Петра Порошенка) звернувся в прокуратуру АРК з проханням відкрити кримінальні провадження на учасників незаконно організованих Росією виборів так званого «губернатора» окупованого Севастополя.

Про це Білоцерківець повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає Центр журналістських розслідувань.

«У зверненні прошу порушити кримінальні справи на кандидатів: трьох громадян України – Журавльов І.Г., Єрмаков І.Ф., Кияшко Р.В. – в діях яких простежується кримінальний злочин, передбачений ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) і ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Двох громадян РФ Овсянікова Д.В. і Кряжева Н.М., в діях яких є ознаки кримінальних правопорушень передбачених ст. 110 і ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) Кримінального кодексу», – написав нардеп.

Крім того, Білоцерківець попросив прокуратуру АРК притягнути до відповідальності двох французьких парламентаріїв Тьєррі Маріані і Ніколя Дюік, які незаконно відвідали окупований Крим і виступили в ролі псевдо-спостерігачів на «виборах».

Нагадаємо, 10 вересня в окупованому Севастополі пройшли вибори «губернатора» міста, а також довибори депутата «Законодавчих зборів Севастополя». Також в цей день пройшли вибори «місцевих рад» в п’яти населених пунктах Криму, включаючи Сімферополь.

Дмитро Білоцерківець – вимушений переселенець з окупованого Севастополя, який раніше очолював міську організацію партії «Удар».

МЗС України засудив проведення в тимчасово окупованому Севастополі так званих «місцевих виборів» і закликав посилити міжнародні санкції проти РФ.

Євросоюз не визнав організованих РФ «виборів» в Криму і Севастополі.