В ЄС узгодили продовження санкцій за загрозу територіальній цілісності України

Посли країн Євросоюзу 21 лютого схвалили рішення про продовження ще на півроку санкції проти фізичних осіб і компаній, відповідальних за дії, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України.

Про це в мікроблозі Twitter повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк, передає Центр журналістських розслідувань.

«Посли ЄС сьогодні (21 лютого – ред.) Прийняли рішення продовжити на 6 місяців санкції, включаючи заморожування активів і заборону на в’їзд 150 фізичним особам і 38 компаніям, відповідальним за дії, які порушують територіальну цілісність України», – написав Йозвяк.

За процедурою, офіційне рішення про продовження санкцій буде прийнято 26 лютого на засіданні Ради ЄС із закордонних справ.

Індивідуальні санкції ЄС були вперше введені в березні 2014 року і неодноразово продовжувалися. Останній раз їх подовжували 14 вересня 2017 року. Вони діють до 15 березня 2018 року.

У відповідь на кризу в Україні діють кілька заходів Євросоюзу, в тому числі: економічні санкції щодо конкретних секторів російської економіки, які діють до 31 липня 2018 року і обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, які діють до 23 червня 2018 року.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine