У Криму «суд» залишив українського активіста Володимира Балуха під арештом до 19 червня

В окупованому Криму так званий «Роздольненський районний суд» 19 березня обрав для українського активіста Володимира Балуха, який 19 березня оголосив голодування в СІЗО, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 19 червня в кримінальній справі за обвинуваченням в нібито «дезорганізації діяльності» Роздольненського ІТТ.

Володимир Балух Фото: Facebook Александра Ефименко

Про це повідомляє видання Крим.Реаліі, передає Центр журналістських розслідувань.

««Суд» обрав для Володимира Балуха запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 19 червня 2018 року. Рішення винесла «суддя» Тетяна Пиркало», – пише видання.

Запобіжний захід українцеві обрали в рамках кримінальної справи, порушеної проти Балуха під час його утримання в Роздольненському ІТТ за ч.2 ст.321 КК РФ (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства).

Розгляд в «суді» цієї кримінальної справи призначено на 2 квітня.

Як повідомлялось, 16 сiчня 2018 року в Криму «Роздольненський районний суд» засудив українського активіста Володимира Балуха за обвинуваченням в нібито «зберіганні боєприпасів» до 3 років і 7 місяців колонії-поселення і штрафу в розмірі 10 рублів.

14 березня 2018 року «Верховний суд Криму» змінив в частині покарання вирок «Роздольненського районного суду» Володимиру Балух, зменшивши йому термін покарання на 2 місяці. 19 березня активіст оголосив безстрокове голодування через незаконний вирок.

Нагадаємо, 22 серпня 2017 року в Криму проти Володимира Балуха порушили ще одну кримінальну справу нібито за напад на начальника Роздольненського ІТТ, який сам ображав і вдарив українця. 6 грудня 2017 року Володимиру Балуху окупанти вручили постанову про притягнення як обвинуваченого за ч.2 ст.321 КК РФ (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства). Обвинувачення висунуто врамках кримінальної справи, порушеної під час утримання активіста в СІЗО Сімферополя: раніше по цій справі його звинувачували за ст.318 КК РФ (застосування насильства встосовно представника влади).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine