Нацполіція гальмує слідство, яке веде СБУ у справі Катерини Гандзюк – адвокат

Національна поліція розслідує напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк паралельно зі СБУ. Однак, поліція досі не надала матеріали «своєї» справи до СБУ, чим свідомо гальмує слідство.

Катерина Гандзюк Фото: Facebook

Про це в коментарі телеканалу Громадське заявила адвокат постраждалої Євгенія Закревська, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Тобто вони свідомо гальмують слідство, яке веде СБУ, позбавляючи їх вже зібраної на даний момент інформації і можливості її перевірити», – сказала Закревська.

Крім того, вказала вона, в межах розслідування нападу на Гандзюк досі не допитані свідки, про яких казав на суді адвокат підозрюваного у нападі Миколи Новікова,і які, за його словами, можуть підтвердити алібі. Це, на думку адвоката, є грубим недоліком слідства.

«Журналістка Мар’яна П’єцух (журналіст УП, яка оприлюднила розмови зі свідками, які підтвердили алібі Новікова – ред.) зробила роботу замість поліції. А поліція і прокуратура продовжують гаяти час, критично необхідний для пошуку справжніх винуватців», – зазначила Закревська.

Вона додала, що захист підозрюваного у нападі на Гандзюк оскаржив обраний йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також адвокат повідомила, що у постраждалої Катерини Гандзюк планується ще низка операцій.

«В якому вона зараз стані – не можу про це казати, але в неї планується ще низка операцій. Це відбувається постійно», – сказала Закревська.

Нагадаємо, 31 липня на керуючу справами виконавчого комітету Херсонської міськради Катерину Гандзюк напали біля під’їзду її будинку. Невстановлений чоловік облив її концентрованою сірчаною кислотою, у результаті жінку госпіталізовано з хімічним опіком. Її стан оцінюється, як стабільно тяжкий.

1 серпня Нацполіція перекваліфікувала кримінальне провадження, відкрите за фактом нападу на Катерину Гандзюк, за статтею Кримінального кодексу «замах на вбивство, вчинений з особливою жорстокістю», зважаючи на інформацію про ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, отриманих постраждалою.

3 серпня у Нацполіції заявили, що затримали особу, яка обгрунтовано підозрюється у нападі на Гандзюк.

6 серпня Херсонський міськсуд заарештував МиколиуНовікова, якого підозрюють у нападі на Катерину Гандзюк, до 1 жовтня включно.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine