У Керчі прощаються із загиблими в політехнічному коледжі

В окупованому Криму в Керчі в п'ятницю, 19 жовтня, проходить церемонія прощання із загиблими в результаті нападу на політехнічний коледж, внаслідок якого загинула 21 людина.

Фото: kerch.fm

Про це повідомляє видання Kerch.FM, передає Центр журналістських розслідувань.

На центральній площі міста, де встановлені труни з тілами 17 загиблих, зібралося тисячі людей.

Фото: kerch.fm

Спочатку прочитав молитву імам мечеті Джума-Джамі, оскільки один із загиблих студентів – мусульманин, потім провели панахиду православні священики керченських храмів.

Фото: kerch.fm

Як пише видання, студента Владислава Рослякова, якого підозрюють у масовому вбивстві, поховають через два тижні.

Як повідомлялось, 17 жовтня в окупованому Криму в Керченській політехнічному коледжі стався вибух та стрілянина. Слідчими органами «Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ по Республіці Крим» було порушено кримінальну справу за фактом вибуху за ознаками злочину, передбаченого ст.205 КК РФ (терористичний акт).

Як заявили в Слідчому комітеті РФ, вибух і стрілянину в коледжі в Керчі влаштував 18-річний студент навчального закладу Владислав Росляков, який потім застрелився. У зв’язку з цим кримінальну справу, порушену за ст.205 КК РФ (теракт), було перекваліфіковано на ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом).

На ранок 18 жовтян кількість загиблих в результаті вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі склала 20 людей, шестеро з них неповнолітні. Названі їхні імена, включаючи підозрюваного в організації нападу. Однак пізніше в цей же день під час евакуації на борту літака померла поранена 17-річна студенка і кількість жертв трагедії збільшилась до 21.

На півострові був оголошений триденний траур.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів