Україні передали 33 засуджених з окупованої Луганщини – Денісова

На підконтрольну територію України в четвер, 7 лютого, передали 33 засуджених з в’язниць, розташованих в тимчасово окупованих районах Луганської області.

Фото: Facebook Людмила Денісова

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Центр журналістських розслідувань.

«Сьогодні у містечку Щастя нам передали 33 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах в окремих районах тимчасово окупованої території Луганської області, для продовження відбування покарання на підконтрольній Уряду України території», – написала український омбудсмен.

Вона нагадала, що в грудні минулого року Україні передали з окупованої Луганщини 42 ув’язнених. На сьогодні 12 з них вже звільнено у зв’язку з відбуттям призначеного строку покарання.

Нагадаємо:

  • 12 грудня 2018 року на підконтрольну територію України вперше передали засуджених з в’язниць, розташованих в окупованих районах Луганської області.
  • 13 грудня 2018 року Україні передали 13 засуджених, які відбували покарання у в’язницях, розташованих в окупованих районах Донецької області.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine