- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Суд у Києві відкрив провадження через премію Коболєва в 228 мільйонів

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо виплати голові правління НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву премії у розмірі 228 млн грн.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на прес-службу судової установи.

Позов подав «Нафтогаз» проти Державної аудиторської служби України.

«Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив на 13 травня підготовче засідання в адміністративній справі за позовом від ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що позичав просить суд визнати протиправною та скасувати вимогу ДАСУ у якій йдеться, зокрема, про те, що премію в розмірі 228 млн грн Коболєву виплатили з порушенням постанови Кабінету міністрів.

«Також у даній Вимозі зазначено й про те, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ «НАК «Нафтогаз України», було встановлено порушення законодавства, зокрема, без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ «Газпром» на суму понад 11 млн грн, чим заподіяно збитків на зазначену суму», – додали в суді.

Раніше представник Кабміну у Верховній Раді, нардеп від Блоку Петра Порошенко Вадим Денисенко заявив Центру журналістських розслідувань про те, що новий контракт з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєва передбачатиме зменшення його заробітної плати, яка буде залежати від видобутку газу.